Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Kultura

Koncert pasyjny Beaty Bednarz odwołany

25.02.2021 11:25 | 0 komentarzy | rck
Ostatnia aktualizacja: 19.03.2021 10:21

TEKST AKTUALIZOWANY

Uwaga! Koncert został odwołany. Bilety można zwrócić tą samą drogą, którą zostały zakupione.

Koncert pasyjny Beaty Bednarz odwołany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
20 sobota

Koncert pasyjny Beaty Bednarz

Wydarzenie anulowano cena biletu: 15-25

20 marca o godz. 18.00 w RCK RDK (ul. Chopina 21) odbędzie się koncert pasyjny pt. "Pasja miłości” w wykonaniu Beaty Bednarz.

"Pasja miłości" to pełen refleksji i zadumy koncert z utworami z płyty Beaty Bednarz o tym samym tytule. Wśród utworów "Golgoto", "Ludu mój ludu", "Pasja miłości" czy też "Nowa rodzę się". Tradycyjne i współczesne pieśni nawiązują do życia i śmierci Pana Jezusa. Obrazują relację, jaka ma miejsce miedzy Bogiem a człowiekiem, są też przejmującym dialogiem Chrystusa z ludźmi. Zrodzone z pasji szczere słowa utworów, przywołują całą paletę emocji, od bólu, smutku, cierpienia do nadziei, wdzięczności i radości. Tematyka koncertu wpisuje się w czas Wielkiego Postu.

Beata Bednarz jest absolwentką i pedagogiem wydziału jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. To wokalistka poruszająca się w różnych gatunkach muzycznych, od ponad 35 lat najbardziej kojarzona z nurtem gospel na polskiej scenie muzycznej. Jest laureatką i gościem wielu festiwali. Jako muzyk sesyjny, była zapraszana do współpracy przez gwiazdy polskiej estrady m.in.: Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Kayah, Mietka Szcześniaka, Andrzeja Piasecznego czy Budkę Suflera. Współpracowała z chórem TGD. Przez kilka lat wraz z Lorą Szafran i Patrycją Golą tworzyły zespół Big Stars. Dla wytwórni filmowej Disney artystka zaśpiewała polskie wersje utworów do filmów "Król lew", "Mój brat niedźwiedź II" i "Księżniczka i żaba". Jej głos dobrze znany jest także fanom „Tańca z gwiazdami”, gdzie można było ją usłyszeć we wszystkich dwudziestu trzech edycjach programu, w orkiestrach pod batutą Adama Sztaby i Tomka Szymusia. Wydała 11 solowych albumów.

https://www.facebook.com/Beata-Bednarz-profil-oficjalny-179949932112352/

http://www.beatabednarz.pl/

Bilety w cenie 25 i 15 zł do nabycia w kasach RCK i na https://biletyna.pl/koncert/BEATA-BEDNARZ-KONCERT-PASYJNY

źródło: RCK