Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Przed urzędem miasta pojawił się baner z napisem "Dezyderiusz Do Dymisji"

24.02.2021 14:28 | 29 komentarzy | juk

Grupa wodzisławian uważa, że Dezyderiusz Szwagrzak powinien podać się do dymisji. W tym celu przygotowali baner, który umieścili przed urzędem miasta.

Przed urzędem miasta pojawił się baner z napisem "Dezyderiusz Do Dymisji"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W wodzisławskim magistracie trwa właśnie sesja tamtejszej rady. Tymczasem przed urzędem miasta pojawił się baner. Nawołuje on, aby przewodniczący rady Dezyderiusz Szwagrzak podał się do dymisji. Przygotowała go grupa mieszkańców Wodzisławia Śl.

- W związku z ostatnimi wydarzeniami, jakie się dzieją w naszym mieście postanowiliśmy zaprotestować - przekazuje nam pan Michał, jeden z organizatorów akcji. Dodaje, że przewodniczący Rady Miejskiej Wodzisławia Śl. Dezyderiusz Szwagrzak utracił zaufanie niezbędne do pełnienia tej funkcji. - Tak zaszczytne stanowisko powinien pełnić człowiek, który nie jest konfliktowy, dobrze współpracuje i organizuje pracę, a także z szacunkiem odnosi się do współpracowników i podwładnych - zauważa pan Michał. - Praca dla mieszkańców powinna przynosić wymierne efekty. Od początku tej kadencji obserwujemy tylko potyczki słowne z prezydentem, który czwartą kadencję wygrał w pierwszej turze wyborów. Nie ma to przełożenia na widoczne efekty pracy obecnej większości, której przewodniczym jest pan Dezyderiusz Szwagrzak - zwraca uwagę nasz rozmówca. Wraz z innymi mieszkańcami uważa, że Dezyderiusz Szwagrzak powinien podać się do dymisji.