GKS Jastrzębie pokonał w sparingu Pniówek [WIDEO]

20.01.2021 18:16 | 0 komentarzy | kozz

W pierwszym meczu sparingowym podczas zimowych przygotowań pierwszoligowy GKS Jastrzębie wygrał z trzecioligowym z Pniówkiem Pawłowice 4:1.

Farid Ali strzelec pierwszego gola / fot. screen Swojska Piłka

Spotkanie zostało rozegrane w nietypowym sytemie 3x40 minut. W jastrzębskim zespole wystąpili testowani pomocnicy Kajetan Szmyt z Warty Poznań i Dariusz Kamiński z Wisłoki Dębica, a także 16-letni bramkarz Akademii GKS Jastrzębie, Jakub Maciejowski.

Kolejny sparing GKS rozegra w sobotę, 23 stycznia, z drugoligowym Hutnikiem Kraków. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Krakowie, a początek zaplanowano na godzinę 13:00.

20 stycznia, Nieboczowy, godz. 14:30

GKS Jastrzębie - Pniówek Pawłowice 4:1 (1:0; 2:0; 1:1)

• 1:0 - Farid Ali 10' (rzut wolny)
  • 2:0 - Dominik Kulawiak 49'
  • 3:0 - Marek Mróz 53'
  • 4:0 - Jakub Apolinarski 94'
  • 4:1 - Wojciech Caniboł 96'

GKS Jastrzębie (I tercja): Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Mateusz Bondarenko, Dawid Witkowski, Lukas Bielak, Kajetan Szmyt, Marek Mróz, Farid Ali, Dariusz Kamiński, Daniel Rumin.

GKS Jastrzębie (II tercja): Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak (61. Dominik Szczęch), Mateusz Słodowy (61. Kryspin Szcześniak), Mateusz Bondarenko, Dawid Witkowski (61. Szymon Zalewski), Lukas Bielak (61. Tomasz Dzida), Kamil Jadach, Marek Mróz (61. Daniel Feruga), Łukasz Zejdler, Farid Ali (61. Jakub Apolinarski), Daniel Rumin (61. Daniel Szczepan).

GKS Jastrzębie (III tercja): Jakub Maciejowski - Dominik Szczęch, Wojciech Łaski, Kryspin Szcześniak, Szymon Zalewski, Tomasz Dzida, Jakub Apolinarski, Łukasz Zejdler (92. Michał Mydlarz), Daniel Feruga, Kamil Jadach (92. Patryk Skórecki), Daniel Szczepan.