środa, 17 lipca 2024

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Jerzy Halfar po 10 latach pracy pożegnał się z Naprzodem Borucin

22.12.2020 15:15 | 1 komentarz | kozz

Kończy się pewien etap w moim życiu. Po 10 latach pracy w Naprzodzie Borucin przychodzi czas na przecięcie pępowiny. Byłem w tym klubie od czasu reaktywacji sekcji piłki nożnej, po dzień dzisiejszy - napisał trener Naprzodu - Jerzy Halfar.

Jerzy Halfar po 10 latach pracy pożegnał się z Naprzodem Borucin
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jako trener i zawodnik klubu awansowałem z Naprzodem od C klasy, aż do klasy okręgowej. W okręgówce Naprzód Borucin wstydu nie zrobił, zajmując w pięciu dotychczasowych sezonach najgorzej piąte miejsce, a w ostatnim sezonie o mały włos Borucin nie awansował do IV ligi. W rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 Borucin był zespołem najbardziej nieprzewidywalnym – pokonał mistrza jesieni 8:0, jednak w ostatecznym rachunku zajął dopiero szóstą lokatę. Czas powiedzieć żegnajcie! Dziękuję Zarządowi Naprzodu Borucin za zaufanie i to, że tyle ze mną wytrzymali. Dziękuję kibicom, którzy zawsze byli dla nas 12 zawodnikiem. Dziękuję wszystkim piłkarzom, którzy przez 10 lat reprezentowali klub z Borucina. To było wspaniałe doświadczenie: w roli trenera, zawodnika i można powiedzieć działacza klubowego. Przez te wszystkie lata byłem odpowiedzialny za system klubowy extranet, prowadzenie strony internetowej klubu, transfery zawodników, przygotowanie plakatów i biletów meczowych, załatwianie sponsorów, organizację i konferansjerkę na festynach i zabawach klubowych oraz za kronikę klubową. Żegnam się z Wami cytatem z sierpnia 2020 roku na portalu sport.nowiny.pl

To był zaszczyt... - napisał Jerzy Halfar.

Drużynę Naprzodu Borucin, który wiosną powalczy o utrzymanie w klasie okręgowej ma poprowadzić duet trenerski: Bartosz Stawarski i Artur Dudacy.