Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Już jest film promujący trzecie wydanie książki "Jo był ukradziony" [WIDEO]

19.12.2020 17:59 | 0 komentarzy | ska

Zakończyły się prace związane z produkcją filmu promującego trzecie wydanie książki "Jo by ł ukradziony", opowiadającej o Tragedii Górnośląskiej. Film Studia Filmowego BP możecie zobaczyć również w naszym portalu. 

Już jest film promujący trzecie wydanie książki "Jo był ukradziony" [WIDEO]
Autorzy książki opowiedzieli o dotąd niepublikowanych historiach związanych z Tragedią Górnośląską.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już jest film promujący trzecie wydanie książki "Jo był ukradziony"

Autorzy książki "Jo był ukradziony" wraz z przedstawicielami stowarzyszenia Moje Miasto z Rydułtów wzięli udział w nagraniu do filmu, promującego trzecie wydanie publikacji. Opowiedzieli o dotąd niepublikowanych historiach związanych z Tragedią Górnośląską. 

Trzecie wydanie publikacji "Jo był ukradziony" zostało uzupełnione o niepublikowane dotąd historie Ślązaków, którzy byli ofiarami Tragedii Górnośląskiej. Nowe wydanie książki powstało dzięki wsparciu finansowemu Miasta Rydułtowy oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach. Nakład trzeciego wydania książki w 2020 roku wyniósł 500 egzemplarzy. 

Warto dodać, że nowe wydanie książki można nieodpłatnie nabyć w siedzibie stowarzyszenia Moje Miasto, a także w Bibliotece Publicznej im. H.M. Góreckiego w Rydułtowach. 

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY KSIĄŻKĘ "JO BYŁ UKRADZIONY, WYDANIE TRZECIE":

Jo był Ukradziony promocja ksiazki wydanie trzecie from studio-filmowe BP on Vimeo.