Minimalna wygrana Piasta. Sośnica awansowała w tabeli

17.11.2020 11:59 | 0 komentarzy | dud

W dniach 14-15 listopada swoje mecze ligowe rozegrały futsalowe drużyny Piasta Gliwice oraz Sośnicy Gliwice.

W meczu 12. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał z niżej uplasowaną drużyną Futsal Team Brzeg. Było to zwycięstwo bardzo wymęczone, ponieważ do 27 minuty spotkania Piast przegrywał 1:0, a zwycięską bramkę strzelił dopiero w 37 minucie. Gola na 2:1 zdobył Rodrigo Dasaiev. Piast wciąż plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, ma jeden mecz zaległy. W następnej kolejce Piast Gliwice zagra z drużyną Futsal Leszno.

Futsal Team Brzeg - Piast Gliwice 1:2

bramki:

Dawid Witek 22 - Mateusz Mrowiec 27, Rodrigo Dasaiev 37

Po raz kolejny odwołane zostało spotkanie drużyny P.A. Nova Gliwice. Tym razem drużyna z Gliwic nie rozegrała spotkania z liderem, Rekordem Bielsko-Biała. Nowy termin meczu to 9 grudnia, godzina 19:00. W następnej kolejce P.A. Nova zagra z ekipą LSSS Lębork.

Dobrą formę prezentuje Sośnica Gliwice, która pokonała sąsiada w tabeli Heiro Rzeszów 6:2. Dzięki wygranej Sośnica awansowała na drugie miejsce w tabeli 1 ligi. W następnej kolejce Sośnica zagra na wyjeździe z liderem Górnikiem Polkowice. Górnik wygrał w tym sezonie wszystkie swoje spotkania.

Sośnica Gliwice - Heiro Rzeszów 6:2