Wicher Wilchwy stłumiony przez Start Mszana

12.10.2020 16:21 | 0 komentarzy | art

Coraz lepiej poczyna sobie w rozgrywkach rybnickiej klasy A Start Mszana. Tydzień temu rozbił 7:0 Jedność Grabownię, a w miniony weekend pokonał pewnie na wyjeździe Wichra Wilchwy, aplikując gospodarzom meczu cztery gole, nie tracąc ani jednego.

Do przerwy goście prowadzili jednym golem, którego autorem był Robert Dzierżęga. Na listę strzelców wpisał się w 18. minucie. Po przerwie kibice długo nie oglądali kolejnych goli. Aż nadszedł ostatni kwadrans gry. Tuż przed jego rozpoczęciem, bo w 74. minucie na 2:0 podwyższył Daniel Zielonka, a kolejne minuty wstrząsnęły Wichrem. W 77. minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dzierżęga, a w 80. minucie gospodarzy dobił Kamil Szypulski i kolejna efektowna wygrana Startu stała się faktem. Dzięki niej goście awansowali na 3. pozycję w ligowej tabeli.

Wicher Wilchwy – Start Mszana 0:4
Bramki: Dzierżęga (18.), (77.), Zielona (74.), Szypulski (80.)