Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Wielki sukces tenisistów z Jastrzębia na Mistrzostwach Polski

29.09.2020 12:46 | 0 komentarzy | AgaKa

Wspaniale na Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kadetów w tenisie stołowym, rozgrywanych w Kraśniku w dniach 24-27 września, zaprezentowali się nasi kadeci Bartłomiej Skórko i Maciej Domin, którzy w sumie zdobyli aż trzy medale.

Wielki sukces tenisistów z Jastrzębia na Mistrzostwach Polski
Jastrzębscy kadeci, Bartłomiej Skórko i Maciej Domin, wywalczyli trzy medale Mistrzostw Polski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W rywalizacji drużynowej jawiła się nawet szansa na Mistrzostwo Polski, jednak nadzieja prysła w chwili, kiedy Maciej Domin złamał rakietkę. Pechowe zdarzenie spowodowało, że drużyna JKTS Jastrzębie choć dotarła do półfinału zawodów, to z pożyczonym sprzętem wywalczyła "tylko" brąz.

Bartłomiej Skórko w pozostałej części mistrzostw radził sobie świetnie. Przez zawody szedł jak burza i został zatrzymany dopiero w półfinale, gdzie po bardzo wyrównanej grze przegrał z Miłoszem Sawczakiem. Ostatecznie Bartek uplasował się na trzecim miejscu i zdobył już drugi medal Mistrzostw Polski Kadetów. Jeszcze lepiej poszło w grach podwójnych kadetów, gdzie jego partnerem był Dawid Michna (UKS Lis Sierakowice). Razem doszli aż do finału, gdzie musieli uznać wyższość pary Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra) – Miłosz Sawczak (KS Bronowianka Kraków).

Trenerem zdolnych jastrzębian Tomasz Pisarczyk.