Poniedziałek, 10 maja 2021

imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora

RSS

Nie bałam się o tym rozmawiać. W Orange Room Nowin o bardzo kobiecej książce [LIVE]

10.09.2020 19:00 | 1 komentarz | (q), ma.w

Mieszkanka powiatu raciborskiego, związana zawodowo z firmą Ostróg Net, popularyzatorka Ery Nowych Kobiet - Klaudia Miczek opowiedziała Nowinom o swoim udziale w książce - projekcie Joanny Przetakiewicz pt. Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu.

Nie bałam się o tym rozmawiać. W Orange Room Nowin o bardzo kobiecej książce [LIVE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Książka to szczere, bardzo osobiste spojrzenie na życiowe problemy młodych kobiet, które zdecydowały się opowiedzieć swoje przejmujące historie. W ich życiu dominował ból, strach, przemoc i gwałt. W każdej z opowieści najtrudniejszy moment życia okazywał się okazją do dokonania kluczowej zmiany, która pozwoliła bohaterkom podnieść się z osobistego upadku.

K. Miczek opowiedziała Nowinom m.in. jaką osobą jest w jej odczuciu słynna Joanna Przetakiewicz (żona jednego z najsłynniejszych polskich przedsiębiorców ostatnich dekad Jana Kulczyka, prawniczka i bizneswoman, celebrytka), którą poznała i z nią współpracowała. Rozmówczyni podzieliła się także swoimi doświadczeniami z radzenia sobie z problemami osobistymi. - Nigdy nie jest za późno - to zarówno przekaz Klaudii Miczek jak i książki, której jest jedną z bohaterek.