Sobota, 19 czerwca 2021

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Nawadniaj swój trawnik mądrze

22.04.2021 13:56 | 0 komentarzy | EK

Przydomowy ogród to miejsce, w którym z przyjemnością odpoczywamy. To przestrzeń relaksu, zabaw oraz uprawy roślin. Wymarzony ogród wymaga jednak opieki. Trzeba o niego dbać i pielęgnować przez większą część roku. Zamiast jednak inwestować cenny czas w jego podlewanie, warto pomyśleć o instalacji systemu automatycznego nawadniania. Podpowiadamy jaki sprzęt warto wybrać.

Nawadniaj swój trawnik mądrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wystarczy kilka dni intensywnych upałów, by trawa w ogrodzie wyschła na wiór. A jeśli chcemy mieć piękny ogród, to nawadnianie trawnika jest kwestią kluczową. Nie musimy jednak tego robić na własną rękę, w tym miejscu przychodzą odpowiednie systemy.

Prawdziwy ideał to kompleksowa dystrybucja wody. Rozwiązanie? System Pipeline. Gardena Pipeline doprowadzi wodę do każdego zakątka ogrodu. System pozwala podłączyć się do źródła wody w dowolnym miejscu. Wystarczy zastosować puszkę poboru wody, a następnie podłączyć wąż. Teraz pozostaje już tylko podłączenie do najbliższego źródła wody.

Fot. Gardena Pipeline – Woda niczym prąd z gniazdka

Zraszanie spod ziemi to z kolei podziemny sukces. W tym przypadku przechodzi Sprinklersystem. To dyskretne zraszacze wynurzalne montowane pod ziemią podlewają trawnik i inne obszary ogrodu, a po wykonaniu swojego zadania ponownie znikają pod ziemią. GARDENA Sprinklersystem można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Fot. Prawdziwa magia: deszcz pada do góry - GARDENA Sprinklersystem

Odpowiedni system do nawadniania ogrodu jest kluczową kwestią. Gardena Pipeline zapewnia kompleksową dystrybucję wody pod ziemią. Z kolei Sprinklersystem w prosty sposób podlewa ogród i trawnik.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z dystrybutorem systemów nawadniania automatycznego GARDENA w naszym regionie:

Centrum Robotów Koszących PROSAT
ul. Wyzwolenia 2
47-450 Krzyżanowice
tel. 601 883 597
kosiarka@kosiarka.pl 

Zobacz i zamów online bez wychodzenia z domu: 

Chcesz wiedzieć więcej na temat nawadniania? Skonsultuj się telefonicznie: 32 419 40 31 wew. 26 lub 27 bądź mailowo kosiarka@kosiarka.pl 

Przeczytaj pozostałe artykuły z sekcji:

Materiał zewnętrzny