Sobota, 19 czerwca 2021

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Eko-Okna wprowadziły środki ostrożności w związku z epidemią koronawirusa

09.03.2020 16:00 | 19 komentarzy | żet
Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 17:12

TEKST AKTUALIZOWANY

Żaden z pracowników Eko-Okien nie jest zarażony koronawirusem. Firma zapewnia, że przedsięwzięto dodatkowe środki ostrożności, zminimalizowano też wyjazdy do Włoch.

Eko-Okna wprowadziły środki ostrożności w związku z epidemią koronawirusa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Autorzy niektórych komentarzy do artykułów nt. koronawirusa w naszym regionie wskazywali, że wśród zarażonych pacjentów jest pracownik (lub pracownicy) Eko-Okien. W nocy lub nad ranem w Kornicach mieli interweniować ratownicy medyczni.

W związku z tym zwróciliśmy się do największego pracodawcy w naszym regionie z prośbą o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji. Oto oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie:

Nasz zakład na bieżąco monitoruje sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa poprzez bezpośredni kontakt z instytucjami krajowymi i zagranicznymi, zbierającymi bieżące dane na ten temat.

Zakład pracuje normalnie, jednakże wprowadzone zostały wewnętrzne procedury ochrony zgodnie z wytycznymi Inspekcji Sanitarnej. Wyjazdy do Włoch są zminimalizowane i monitorowane oraz nie przekraczają stref objętych kwarantanną.

Na dzień dzisiejszy nie ma potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem wśród pracowników firmy Eko-Okna. Pragniemy zdementować doniesienia o tym, że karetka zabrała z terenu naszej firmy osobę z objawami koronawirusa. Taka sytuacja nie miała miejsca.

Przypomnijmy, w raciborskim szpitalu przebywa obecnie pięciu pacjentów zarażonych koronawirusem. To mieszkańcy Rybnika (szczegóły: Koronawirus w Raciborzu. Pacjenci to 66-letni mieszkaniec Rybnika i jego żona, Wojewoda o pacjentach z koronawirusem w raciborskim szpitalu: To mieszkańcy Rybnika. Oprócz tego na oddziale zakaźnym jest jeszcze szósty pacjent, u którego wystąpiły objawy zarażenia. Personel szpitala czeka na wyniki badań.


zdjęcie poglądowe - archiwum portalu/Eko-Okna