Poniedziałek, 29 maja 2023

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Piłkarz Odry Centrum przechodzi do Rakowa. Do klubu szukają doświadczonego gracza

31.01.2020 15:12 | 1 komentarz | kozz

W drużynie czwartoligowca z Wodzisławia Śląskiego trwają przygotowania do rundy wiosennej. 

Piłkarz Odry Centrum przechodzi do Rakowa. Do klubu szukają doświadczonego gracza
Brak Damiana Gorzawskiego to spore osłabienie młodej drużyny Odry Centrum
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z Odry Centrum Wodzisław Śląski do Rakowa Częstochowa przeszedł Bartosz Laskowski. Napastnik nie mógł jeszcze zadebiutować w seniorskim zespole, bo to zawodnik z rocznika 2005. Prezes Roman Zieliński bardzo chwali sobie tego młodego piłkarza.

W drużynie seniorów są po pierwszym sparingu z trzecioligowym ROW-em 1964 Rybnik. Zespół trenera Roberta Tkocza przegrał 1:5. W Odrze Centrum na ten moment jest więcej osłabień. Wiosną nie zobaczymy doświadczonego Damiana Gorzawskiego, który zerwał więzadła krzyżowe, a z powodów osobistych w drużynie brakuje Dariusza Odona. Z kolei do kadry dołączyło dwóch piłkarzy z rocznika 2003. 

- Jesteśmy na etapie poszukiwań doświadczonego zawodnika, który pomoże nam wiosną obronić się przed spadkiem z IV ligi. Jak uda się pozostać w IV lidze będziemy mogli myśleć o bonusie finansowym związanym z klasyfikacją Pro Junior System w której jesteśmy wysoko. Nadal stawiamy na młodzież, chcemy dobrze zaprezentować się w lidze i zostać na tym poziomie rozgrywkowym, większych wymagań nie mamy - powiedział prezes Odry Centrum, Roman Zieliński. 

Odra Centrum ciężko pracuje od trzech tygodni. W sobotę o godz. 14 w czeskim Krawarzu zmierzy się z Naprzodem Borucin, drugą drużyną raciborsko-rybnickiej okręgówki.