Poniedziałek, 2 sierpnia 2021

imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa

RSS

Ferie na start. Na początek teatrzyk [ZDJĘCIA]

14.01.2020 09:24 | 0 komentarzy | d

W województwie śląskim rozpoczęły się ferie zimowe. Przerwa w zajęciach szkolnych potrwa do 26 stycznia. Z tej też okazji Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach przygotował dla dzieci specjalny program.

Ferie na start. Na początek teatrzyk [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałek 13 stycznia bojanowski dom kultury tłumnie odwiedzili dzieci ze swoim opiekunami, ponieważ właśnie na początku ferii zimowych MOK Krzanowice zorganizował spektakl teatralny Krak-Art z Krakowa.

Artyści zaprezentowali dzieciom spektakl pt. „Lodowa kraina”. Było to przedstawienie teatralne zrealizowane na podstawie znanej bajki. Piękne królestwo skrywało swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdyś mocno ze sobą związane, żyły daleko od siebie. Młodsza siostra – Anna, czuła się samotna, ponieważ jej siostra Elza stroniła od życia towarzyskiego i wciąż odsuwała ją od siebie. Wszystko zmieniło się, gdy na jaw wyszła niezwykła moc Elzy, która przypadkowo ściągnęła zimową klątwę na swoje królestwo.

– Bajka przeniosła najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Pokazała, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo. Artyści angażowali małych widzów do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu, do wspólnego tańca, śpiewania oraz wypowiadania się – mówi Marian Wasiczek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Krzanowicach.


Sprawdź również