Przerwany z powodu tragedii mecz, nadal nie został dograny

03.12.2019 11:52 | 0 komentarzy | art

W sobotę 30 listopada miała zostać dograna druga połowa meczu Wicher Wilchwy – MKS Radziejów. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie mecz został przerwany po rozegraniu pierwszej połowy (przy stanie 2:0 dla Wichru) ze względu na dramat, jaki rozegrał się na trybunach. Jeden z kibiców Wichru stracił przytomność i mimo podjętej reanimacji zmarł.

Mecz, a konkretnie jego druga połowa, miała zostać dograna w takich samych składach w sobotę 30 listopada. Ostatecznie do konfrontacji nie doszło. Z naszych informacji wynika, że goście spotkania, drużyna z Radziejowa, kilka dni przed meczem zgłosili do Podokręgu Rybnik serię kontuzji zawodników, w tym jedynego bramkarza. Mecz został więc odwołany. Jak się dowiedzieliśmy w Wydziale Gier Podokręgu Rybnik, w czwartek 5 grudnia na posiedzeniu Wydziału zapadnie decyzja co do losów spotkania, tj. czy zostanie ono dograne w następny weekend, czy dopiero na wiosnę przyszłego roku.