środa, 17 lipca 2024

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

W grudniu mistrzostwa Śląska w siatkonodze

22.11.2019 14:34 | 0 komentarzy | kozz

Organizatorem 4. Mistrzostw Śląska w Siatkonodze jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Gabriela Placha - wójt gminy Goczałkowice-Zdrój oraz Henryk Kula - prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

W grudniu mistrzostwa Śląska w siatkonodze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zawody zostaną rozegrane 14 grudnia 2019 roku (sobota) w hali "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Rywalizację w tej popularnej wśród piłkarzy zabawie zapoczątkował w 2012 roku Michał Puchała. Z roku na rok impreza w Goczałkowicach-Zdroju nabierała większego znaczenia, a na parkiecie goczałkowickiej hali występowali między innymi piłkarze mający bogate ligowe doświadczenie. To sprawiło, że zmieniły się także ramy organizacyjne i trzy poprzednie edycje rozegrano pod nazwą "Mistrzostwa Śląska w Siatkonodze". Brali w niej udział piłkarze i trenerzy zrzeszeni w Śląskim Związku Piłki Nożnej.

Nie brakowało zawodników z ciekawym piłkarskim życiorysem: medalistów mistrzostw Polski, zdobywców Pucharu Polski, mających za sobą grę w różnych reprezentacjach Polski czy w europejskich pucharów i na boiskach ekstraklasy, ale również piłkarzy i trenerów występujących na boisk niższych klas.

Podobnie pewnie będzie i w tym roku, ale więcej o uczestnikach będzie można powiedzieć po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, które do 30 listopada przyjmuje Michał Puchała (tel. 691-138-386).

Turniej organizowany jest dla zawodników i trenerów zrzeszonych w Śląskim Związku Piłki Nożnej. Wpisowe wynosi 50 złotych od pary i przyjmowane będzie w dniu zawodów.

Serdecznie zapraszamy również wszystkich miłośników lokalnej piłki nożnej do obecności na trybunach hali "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju w czasie Mistrzostw. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 9.00.


SLZPN Katowice