Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Dawid Janczyk ma żal do trenera Ryszarda Wieczorka [VIDEO]

23.07.2019 16:00 | 3 komentarze | adi

Dawid Janczyk w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu przyznał, że ma żal do trenera Ryszarda Wieczorka o to, że nie dał mu szansy gry.

Dawid Janczyk ma żal do trenera Ryszarda Wieczorka [VIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Problemy Dawida Janczyka wróciły. Niedawno w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym były zawodnik Odry Wodzisław, łagodnie mówiąc, nie był w najlepszym stanie. W rozmowie z dziennikarzem Super Expressu Piotrem Dobrowolskim opowiedział o problemach rodzinnych, przez które wrócił do alkoholu. Napastnik przyznał też, że ma żal do trenera Ryszarda Wieczorka, który nie dał mu szansy gry.

- Gdyby dał mi szansę, gdybym zagrał, wszystko ruszyłoby od nowa. Znowu byłoby dobrze. Awans, IV liga, granie, normalny kontrakt… - wspominał Janczyk. – Znowu wróciłbym jako piłkarz, który był kiedyś – dodał. Zawodnik przyznał również, że jest w dobrych relacjach z prezesem Grzegorzem Smiatkiem.

- Szanujemy się nawzajem. Ja go bardzo lubię, on mnie bardzo lubi i zawsze mogę liczyć na jego pomoc – przyznał.

Janczyk dołączył do Odry Wodzisław w październiku 2018 roku. Klub poinformował o rozstaniu się z zawodnikiem w kwietniu. Po tym, jak były reprezentant Polski nie pojawiał się na treningach.