Poniedziałek, 10 maja 2021

imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora

RSS

Parkomat nie działa, a informacji brak

29.04.2019 12:56 | 5 komentarzy | mak

Pan Marian z Jastrzębia przyjechał w poniedziałek rano do Wodzisławia. Zaparkował w górnej pierzei rynku. Udał się do parkomatu po bilet. A tam? Parkomat nie działa, ale informacji o awarii brak. - Cieszę się, że nie muszę płacić za parking, ale jakakolwiek informacja by się przydała - mówi mieszkaniec Jastrzębia.

Parkomat nie działa, a informacji brak
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O awariach wodzisławskich parkomatów pisaliśmy nie raz. Tym razem posłuszeństwa odmówiło urządzenie zlokalizowane na wodzisławskim rynku. Nie przyjmowało monet, nie wyświetlały się żadne komunikaty. Kierowcy byli zdezorientowani, bo nie wiedzieli, czy mogą zostawiać swoje samochody nie mając zakupionego biletu. Informacji o awarii nie było. - No i nie wiem co teraz... Żeby się nie okazało, że jak wrócę to będzie mandat - denerwowała się jedna z kobiet stojących przy parkomacie.

Skontaktowaliśmy się ze Służbami Komunalnymi Miasta, żeby zapytać dlaczego na parkomacie nie ma widocznej informacji o awarii. Usłyszeliśmy, że taka informacja była. A także że urządzenie ma zostać naprawione.