Piątek, 19 lipca 2024

imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława

RSS

Odra Wodzisław z wizytą w wodzisławskich przedszkolach

06.03.2019 22:35 | 1 komentarz | kozz

Dawid Janczyk, Piotr Zieliński i Mario Barrera między innymi reprezentowali Odrę Wodzisław w wodzisławskich przedszkolach. 

Odra Wodzisław z wizytą w wodzisławskich przedszkolach
fot. Odra Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sztab szkoleniowy razem z zawodnikami odwiedził najmłodszych, aby promować działalność akademii Odry Wodzisław. - Nasi trenerzy Agnieszka Szybis, Mario Barrera, Grzegorz Śmiatek oraz zawodnicy pierwszej drużyny Piotr Zieliński, Dawid Janczyk, Adam Niemyjski i Piotr Kolasa nie skupiają się tylko i wyłącznie na treningach, natomiast angażują się też w działalność naszej akademii, dlatego wybrali się do wodzisławskich przedszkoli. Nie brakowało zabaw z piłką i wesołych momentów. Nasza akcja ma związek z prowadzonym naborem do naszej akademii w wieku U4-U16 - poinformowała Odra Wodzisław.

Piłkarze Odry wykorzystali tym samym czas wolny. Wstępnie zaplanowana była gra kontrolna z Dębęm Gaszowice, jednak ta nie doszła do skutku. Odra nim rozpocznie rywalizację o punkty w klasie okręgowej rozegra jeszcze jeden sparing. W najbliższą sobotę zmierzy się w Połomi z Płomieniem (godz. 15.00). Wcześniej piłkarze pojawią się w hali sportowej w Wilchwach, aby zaprezentować się przed kibicami podczas ich turnieju.