Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Przyjechali zobaczyć raciborską mumię [ZDJĘCIA]

11.02.2019 13:56 | 2 komentarze | mad

Kilka minut po godzinie 13.00 na raciborski dworzec kolejowy pociągiem Kolei Śląskich przyjechała grupa harcerzy z Katowic. Skorzystali oni tym sposobem z darmowych przejazdów, które w trakcie ferii zapewnia województwo śląskie. Akcja kierowana jest dla dzieci i młodzieży.

Przyjechali zobaczyć raciborską mumię [ZDJĘCIA]
Harcerze na wspólnym zdjęciu z Michałem Wosiem.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Docierają do nas sygnały o gigantycznym zainteresowaniu akcją – komentuje Michał Woś, członek zarządu województwa śląskiego, który w poniedziałek 11 lutego był obecny na raciborskim dworcu kolejowym. Grupa harcerzy i harcerek z Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego przyjechała do Raciborza m.in. dlatego, aby zobaczyć raciborską mumię. – Tego typu akcje promują wypoczynek i turystykę w naszym regionie, wspomagają w sensowny sposób domowy budżet, no i w końcu możemy mieć ciekawą ofertę turystyczną – dopowiada Michał Woś.

Oferta obowiązuje od 9 do 24 lutego br., czyli w czasie ferii uczniów z województwa śląskiego. Aby w tym czasie za darmo podróżować pociągami Kolei Śląskich, wystarczy podczas kontroli, zamiast biletu okazać ważną legitymację szkolną lub – w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym – dokument potwierdzający wiek.

Szczegóły promocji można znaleźć w Regulaminie Oferty.

Ludzie:

Michał Woś

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości