Sobota, 4 grudnia 2021

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Już wkrótce III Festiwal Piosenki Karaoke "ŚpiewaMY"

18.01.2019 14:03 | 0 komentarzy | AgaKa

25 stycznia 2019 roku w godzinach 9:30- 12:30 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się kolejna III edycja Festiwalu Karaoke „ŚpiewaMY” Osób Niepełnosprawnych, którego organizatorem jest Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z wodzisławskim WCK.

Już wkrótce III Festiwal Piosenki Karaoke "ŚpiewaMY"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
styczeń
25 piątek

III Festiwal Piosenki Karaoke "ŚpiewaMY"

Start 25.01.2019 o godz. 09:30 wstęp wolny

Mijają właśnie dwa lata od wielkiego sukcesu Festiwalu dedykowanego i zorganizowanego z myślą o osobach z różnymi niepełnosprawnościami, który odbył się w Rydułtowskim Centrum Kultury. Patronat honorowy objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego. Leszek Bizoń.

Impreza w rytmach folkowo-góralskich.

W muzycznej imprezie wezmą udział podopieczni z placówek i ośrodków kształcenia specjalnego. W sumie wystąpi 17 uczestników m.in. z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gorzyc, z Rybnika, Wodzisławia, z Zakładu Aktywności Zawodowej oraz ze szkół i placówek specjalnych z Rybnika, Jastrzębia i Wodzisławia Śląskiego.

W jury będą zasiadać Arkadiusz Dzierżawa -basista i kompozytor. Od ponad 10 lat basista grupy Łzy., Paweł Sobik Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Kilara w Wodzisławiu Śl. Oraz Angelika Faucz- zwyciężczyni pierwszej i drugiej edycji Festiwalu. Gościnnie wystąpi Zespół Redlin oraz Krzysztof Respondek.

Impreza zamknięta.