środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Jak 12 listopada będą działać szpitale?

09.11.2018 13:17 | 0 komentarzy | juk

12 listopada będzie dniem wolnym od pracy. Jak tego dnia będą pracować szpitale w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach? Okazuje się, że jak w dzień powszedni. 

 Jak 12 listopada będą działać szpitale?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W środę (6.11) prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę ustanawiającą 12 listopada Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak w ten dzień będą działać szpitale w powiecie wodzisławskim? Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. wydał w tej sprawie specjalny komunikat:

Wszystkie zaplanowane na ten dzień przyjęcia na oddziały szpitalne, zaplanowane zabiegi oraz badania, a także wizyty w poradniach w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Zespole Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach, będą odbywały się według zaplanowanej na ten dzień kolejności świadczenia usług.

W przypadku nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta, pomoc udzielona będzie pacjentom w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.