Dąb Gaszowice pokonał Unię Racibórz [ZDJĘCIA]

21.10.2018 22:50 | 1 komentarz | tom

W niedzielę w Piecach rozegrano mecz 12 kolejki IV ligi. Miejscowy Dąb Gaszowice zmierzył z Unią Racibórz, która znajduje się jedno oczko wyżej w tabeli grupy 2. Gaszowice prowadziły dwoma bramkami do 78 minuty, kiedy to Unia ruszyła do ataku i w kilka minut odrobiła straty. Nie trzeba było długo czekać na kontrę gospodarzy, którzy wygrali spotkanie 3:2.

GKS Dąb Gaszowice - KS Unia Racibórz 3:2 (1:0)

Bramki: Dominik Niećko 9., Wojciech Orzeł 49., Przemysław Stebel 85. - Mateusz Kocot 78., Rafał Chałupiński 84.

Spotkanie sędziowali: Bartosz Bielaś, Amadeusz Gędek, Tomasz Jurek.

Żółte kartki: Sebastian Szymura (Dąb) - Mateusz Kocot, Kamil Szlufarski (Unia).

Dąb: Mirosław Kuczera, Krzysztow Szewczyk (65. Maksym Kravets), Tomasz Reguła, Przemysław Stebel, Dominik Niećko (75. Jakub Smołka), Sebastian Szymura (90+2 Kamil Ogon), Krzysztof Sikora, Kamil Elias, Wojciech Orzeł, Michał Szczurek, Michał Mazur. Trener: Dariusz Widawski.

Unia: Marek Adamiec, Kamil Latkowski, Paweł Woniakowski, Marcin Mizia, Rafał Haras, Kamil Tront, Mateusz Badowski, Bartłomiej Lorenc, Kamil Szlufarski, Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot. Trener: Grzegorz Jakosz.