Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

20.10.2018 13:22 | 0 komentarzy | d

Kolejno podajemy: imię/imiona i nazwisko kandydata, wiek, miejsce zamieszkania.

Kandydaci na radnych w 7 gminach powiatu raciborskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KORNOWAC

Okręg nr 1 (Sołectwo Kobyla, ulice: Gajowa, Główna od nr 1 do nr 48, Kościelna, Kuliga, Łączna, Poprzeczna)

• KWW Razem 2018: Alfred Marian Kocjan 47 Kobyla

• KWW Twoja gmina twój dom: Maria Ewa Łomnicka 46 Kobyla


Okręg nr 2 (Sołectwo Kobyla, ulice: Brzozowa, Główna od nr 77 do końca, Leśna, Polna, Świerkowa, Wilczok, Willowa, Wypoczynkowa)

• KWW Razem 2018: Wilhelm Walenko 52 Kobyla

• KWW Twoja gmina twój dom: Katarzyna Weronika Cieślik 38 Kobyla


Okręg nr 3 (Sołectwo Kobyla, ulice: Budzińska, Główna od nr 49 do nr 76, Krótka, Markowicka, Rzeczna, Sosnowa, Spacerowa, Topolowa)

• KWW Razem 2018: Jan Zaczyk 62 Kobyla

• KWW Twoja gmina twój dom: Grzegorz Tomasz Bauerek 38 Kobyla


Okręg nr 4 (Sołectwo Kornowac, ulice: Raciborska od nr 1 do nr 73A nieparzyste, Wojska Polskiego, Zacisze)

• KWW Twoja gmina twój dom: Katarzyna Maria Siedlaczek 32 Kornowac

• KWW Razem 2018: Katarzyna Cyranka 43 Kornowac


Okręg nr 5 (Sołectwo Kornowac, ulice: Kolonia, Raciborska od nr 34 do końca parzyste, Raciborska od nr 113 do końca, Stawowa)

• KWW Razem 2018: Stanisław Grim 60 Kornowac

• KWW Twoja gmina twój dom: Ewa Gembalczyk 44 Kornowac


Okręg nr 6 (Sołectwo Kornowac, ulice: Raciborska od nr 2 do nr 32 parzyste, Raciborska od nr 75 do nr 111 nieparzyste, Sadowa, Spokojna, Starowiejska)

• KWW Twoja gmina twój dom: Iwona Barbara Kornas 39 Kornowac

• KWW Razem 2018: Piotr Grzegorz Tomala 48 Kornowac


Okręg nr 7 (Sołectwo Łańce, ulice: Słoneczna, Wolności od nr 1 do nr 130, Źródlana)

• KWW Razem 2018: Iwona Kowacz 45 Łańce

• KWW Twoja gmina twój dom: Tomasz Piechalak 44 Łańce


Okręg nr 8 (Sołectwo Łańce, ulice: Borek, Długa, Grzybowa, Jarzębinowa, Kozłówki, Rzuchowska, Strażacka, Szkolna, Wolności od nr 131 do końca)

• KWW Razem 2018: Norbert Pientka 59 Łańce

• KWW Twoja gmina twój dom: Henryk Gaszka 59 Łańce


Okręg nr 9 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Ogrodowa, Potoki, Wiejska)

• KWW Twoja gmina twój dom: Joanna Marta Szamara 43 Pogrzebień

• KWW Razem 2018: Artur Henryk Link 40 Pogrzebień


Okręg nr 10 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Brzezka od nr 21 do końca, Jodłowa, Klasztorna, Lubomska, Piaskowa)

• KWW Twoja gmina twój dom: Magdalena Irena Kolorz 33 Pogrzebień

• KWW Razem 2018: Dariusz Artur Kuśmierz 47 Pogrzebień


Okręg nr 11 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Jasna, Kornowacka, Pamiątki od nr 17 do końca nieparzyste, Pamiątki od nr 32 do końca parzyste, Lipowa)

• KWW Razem 2018: Sławomir Stanisław Knura 39 Pogrzebień

• KWW Twoja gmina twój dom: Krystian Staniek 56 Pogrzebień


Okręg nr 12 (Sołectwo Pogrzebień, ulice: Farna, Nowa, Pamiątki od nr 1 do nr 15 nieparzyste, Pamiątki od nr 2 do 30 parzyste, Wrzosowa, Grabowa, Brzezka od nr 1 do nr 20)

• KWW Twoja gmina twój dom: Marian Dominik Zimermann 45 Pogrzebień

• KWW Razem 2018: Paweł Izydor Duda 67 Pogrzebień


Okręg nr 13 (Sołectwo Rzuchów, ulice: Bukowa, Górna, Lęgów, Łąkowa, Rybnicka od nr 1 do nr 55, Sportowa)

• KWW Razem 2018: Eugeniusz Hajduczek 65 Rzuchów

• KWW Twoja gmina twój dom: Arkadiusz Ziental 45 Rzuchów


Okręg nr 14 (Sołectwo Rzuchów, ulice: Borkowa, Graniczna, Krzyżkowicka, Pszowska, Rybnicka od nr 56 do końca parzyste, Rybnicka od nr 57 do nr 91 nieparzyste)

• KWW Razem 2018: Jarosław Dariusz Prokopczuk 49 Rzuchów

• KWW Twoja gmina twój dom: Jacek Krzysztof Kuźmiński 51 Rzuchów


Okręg nr 15 (Sołectwo Rzuchów, ulice: Boczna, Dębowa, Karola Miarki, Pstrązka, Rybnicka od nr 93 do końca) nieparzyste

• KWW Razem 2018: Izabela Bogusława Hajduczek 40 Rzuchów

• Czas na zmiany u nas: Łukasz Marian Piekut 32 Rzuchów

• KWW Twoja gmina twój dom: Bronisław Joachim Panic 59 Rzuchów


KRZANOWICE

Okręg nr 1 (Bojanów ul. Bieńkowicka ul. Borucka ul. Cicha ul. Krzanowicka ul. Polna ul. Tylna)

KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Krystian Bernard Rzepka 41 Bojanów


Okręg nr 2 (Bojanów ul. Kościuszki ul. Łąkowa ul. Okrężna ul. Poprzeczna ul. Powstańców Śląskich ul. Raciborska ul. Szkolna ul. Wiejska ul. Wojnowicka ul. Żeromskiego)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Aleksander Hubert Reisky 29 Bojanów


Okręg nr 3 (Borucin ul. Bończyka ul. Grunwaldzka ul. Krzanowicka ul. Polna ul. Tylna)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Krzysztof Reisky 33 Borucin


Okręg nr 4 (Borucin ul. Cegielniana ul. Chabowiec ul. Doktora Rostka ul. Kuchelnicka)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Roman Sonnek 58 Borucin


Okręg nr 5 (Borucin ul. Cicha ul. Jesionowa ul. Kasztanowa ul. Klonowa ul. Kopernika ul. Krótka)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Damian Henryk Kurka 44 Borucin


Okręg nr 6 (Krzanowice ul. Cegielniana ul. Kościelna ul. Księdza Pawlara ul. Magdaleny ul. Sudzicka ul. Wojska Polskiego)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Ewelina Jadwiga Daniszewska 44 Krzanowice


Okręg nr 7 (Krzanowice ul. Cicha ul. Graniczna ul. Księdza Kwitka ul. Morawska ul. Polna ul. Rynek ul. Szpitalna ul. Tylna ul. Winna ul. Zamkowa)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Jan Maksymilian Długosz 52 Krzanowice


Okręg nr 8 (Krzanowice ul. Krótka ul. Łąkowa ul. Rybna ul. Srebrna Góra ul. Zawadzkiego)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Joanna Weronika Stroka 42 Krzanowice


Okręg nr 9 (Krzanowice ul. Długa ul. Ogrodowa ul. Sikorskiego ul. Słoneczna ul. Staszica)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Józef Paweł Kocem 65 Krzanowice


Okręg nr 10 (Krzanowice ul. 1 Maja ul. Mikołaja ul. Raciborska)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Grażyna Maria Sliwka 40 Krzanowice


Okręg nr 11 (Krzanowice ul. Młyńska ul. Opawska ul. Rzeczna)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Piotr Emil Jureczka 40 Krzanowice


Okręg nr 12 (Krzanowice ul. Akacjowa ul. Borucka ul. Górna ul. Kolejowa ul. Kościuszki ul. Olchowa)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Tomasz Paweł Kostka 37 Krzanowice


Okręg nr 13 (Pietraszyn)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Piotr Nachlik 44 Pietraszyn


Okręg nr 14 (Wojnowice ul. Cicha ul. Kolejowa ul. Kopernika ul. Kościelna ul. Krótka ul. Łąkowa ul. Polna ul. Powstańców Śląskich ul. Rostka ul. Szkolna ul. Wojska Polskiego)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Andrzej Jerzy Woźniak 54 Wojnowice


Okręg nr 15 (Wojnowice ul. Cukrownicza ul. Jana ul. Mickiewicza ul. Odrodzenia ul. Ogrodowa ul. Pałacowa ul. Pocztowa ul. Poprzeczna ul. Szpitalna)

• KWW Wspólna Gmina Krzanowice: Bogusława Heiduczek 51 Wojnowice


KRZYŻANOWICE

Okręg nr 1 (Sołectwo Tworków, ulice: Księdza Bonczyka, Księdza Dzierżona, Kopernika, Krzyżanowska, Mickiewicza, 1 Maja, Odrzańska, Piaskowa, Wąska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Małgorzata Janda 54 Tworków

• KWW Grzegorza Utrackiego: Bernadetta Ewa Lasak 30 Tworków


Okręg nr 2 (Sołectwo Tworków, ulice: Dworcowa, Dworcowa PKP, Główna od nr 1 do nr 59, Kwiatowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Raciborska od nr 1 do nr 15, Świętego Jana, Zamkowa, Żwirowa)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Marek Krupa 48 Tworków

• KWW Grzegorza Utrackiego: Andrzej Jan Bulenda 42 Tworków


Okręg nr 3 (Sołectwo Tworków, ulice: Boczna, Główna od nr 60 do końca, Hanowiec, Księdza Gregora, Miarki, Nowa od nr 1 do nr 15a, Różana, Słoneczna, Sportowa, Wypoczynkowa)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Oliwer Piotr Huptaś 28 Tworków

• KWW Grzegorza Utrackiego: Marek Jan Demanet 41 Tworków


Okręg nr 4 (Sołectwo Tworków, ulice: Bolesławska, Długa, Drzymały, Nowa od nr 16 do końca, Księdza Doktora Weltzla, Młyńska, Południowa, Raciborska od nr 16 do końca, Stawowa, Zachodnia)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Larysa Anna Jóźwiak 21 Tworków

• KWW Grzegorza Utrackiego: Brunon Jan Chrzibek 68 Tworków


Okręg nr 5 (Sołectwo Roszków, ulice: Kolejowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Osiedlowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Raciborska, Słoneczna, Wiejska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Mirela Maria Bugdol 29 Roszków

• KWW Grzegorza Utrackiego: Józef Antoni Staś 43 Roszków


Okręg nr 6 (Sołectwo Krzyżanowice, ulice: Akacjowa, Boczna, Główna, Kościelna, Lompy, Miarki, Mickiewicza, Moniuszki, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Wyzwolenia)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Hubert Stanisław Fichna 50 Krzyżanowice

• KWW Grzegorza Utrackiego: Krystian Franciszek Grzegorczyk 33 Krzyżanowice


Okręg nr 7 (Sołectwo Krzyżanowice, ulice: 1 Maja, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Łąkowa, Odrzańska, Piaskowa, Poprzeczna, Słoneczna, Tworkowska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Sławomir Frysztak 37 Krzyżanowice

• KWW Grzegorza Utrackiego: Walter Józef Bożek 56 Krzyżanowice


Okręg nr 8 (Sołectwo Bieńkowice, ulice: Bojanowska, Łąkowa, Młyńska, Niwkowa, Raciborska, Rzemieślnicza, Wojnowska, Zachodnia)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Mateusz Karol Fulneczek 29 Bieńkowice

• KWW Grzegorza Utrackiego: Roman Marek Cwik 39 Bieńkowice


Okręg nr 9 (Sołectwo Bieńkowice, ulice: Myśliwska, Odrzańska, Ogrodowa, Pomnikowa, Szkolna)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Erwin Marcin Janecki 55 Bieńkowice

• KWW Grzegorza Utrackiego: Walter Henryk Witeczek 48 Bieńkowice


Okręg nr 10 (Sołectwo Bolesław, ulice: Główna, Kowalowa, Krótka, Nowa, Polna, Społeczna, Środkowa, Tworkowska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Barbara Janina Szymczyna 49 Bolesław

• KWW Grzegorza Utrackiego: Agnieszka Anna Lasak 36 Bolesław


Okręg nr 11 (Sołectwo Chałupki, ulice: Boczna, Długa, Fabryczna, Odrzańska, Ogrodowa, Polna, Raciborska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Grzegorz Luniak 40 Chałupki

• KWW Grzegorza Utrackiego: Roman Leon Kaczor 43 Chałupki


Okręg nr 12 (Sołectwo Chałupki, ulice: Bogumińska, 1 Maja, Kamykowa, Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Nowa, Plac Warszawski, Polowa, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Relaksowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stare Chałupki, Szkolna, Vajdy, Wałowa, Zabełkowska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Daniel Jan Towalski 32 Chałupki

• KWW Grzegorza Utrackiego: Izabela Barbara Topa 48 Chałupki


Okręg nr 13 (Sołectwo Owsiszcze, ulice: Graniczna, Krzywa, Krzyżanowicka, Leśna, Nowa, Okrężna, Opawska, Polna, Sportowa, Szkolna, Wąska, Wojska Polskiego, Wydale Sołectwo Nowa Wioska , ulice: Cegielniana, Główna, Leśna, Młodzieżowa, Wrzosowa)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Joanna Agnieszka Kasza-Rzeźnicki 34 Owsiszcze

• KWW Grzegorza Utrackiego: Piotr Adam Minkina 44 Owsiszcze


Okręg nr 14 (Sołectwo Rudyszwałd, ulice: Boczna, Cicha, Główna, Graniczna, Krótka, Młyńska, Osiedlowa, Polna, Poprzeczna, Rakowiec, Słoneczna, Wiejska, Wojsk Ochrony Pogranicza, Zabełkowska)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Gabriela Maria Cieśla 57 Rudyszwałd

• KWW Grzegorza Utrackiego: Beata Maria Płaczek 52 Rudyszwałd


Okręg nr 15 (Sołectwo Zabełków, ulice: Boczna, Bogumińska, Długa, Dolna, Domowa, Jana, Krótka, Łąkowa, Młyńska, Nowa, Odrzańska, Ogrodowa, Okrężna, Piesza, Podwórkowa, Polna, Powstańców Śląskich, Rakowiecka, Rudyszwałdzka, Rymera, Słoneczna, Spacerowa, Torowa, Zagumnie)

• KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice: Artur Błażej Nawrocki 35 Zabełków

• KWW Grzegorza Utrackiego: Anna Maria Pompa 30 Zabełków


KUŹNIA RACIBORSKA

Okręg nr 1 (Kuźnia Raciborska: Arki Bożka od 22 do końca numery parzyste, Moniuszki, Piaskowa 7 - 11 nieparzyste, 26, Rudzka od 36 do końca, Słoneczna 2 - 4 parzyste, od 5 do końca)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Mariola Dorota Wajda 55 Kuźnia Raciborska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Krzysztof Antoni Grobelny 49 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 2 (Kuźnia Raciborska: Generała Bema, Roberta Lewandowskiego od 4A do końca numery parzyste)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Radosław Jan Kasprzyk 39 Kuźnia Raciborska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Małgorzata Ewa Rutkowska 31 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 3 (Kuźnia Raciborska: Roberta Lewandowskiego od 1A do końca numery nieparzyste, Kasztanowa)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Maciej Kriwienok 35 Kuźnia Raciborska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Kornelia Dominika Kowalczyk 39 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 4 (Kuźnia Raciborska: Bohaterów Westerplatte, Spacerowa, Ignacego Krasickiego, Leśna, Spokojna, Tadeusza Kościuszki, Wesoła)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Grażyna Tokarska 59 Kuźnia Raciborska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Zdzisław Bernady Czarnacki 62 Kuźnia Raciborska

• KWW Jacka Gąski: Jacek Gąska 43 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 5 (Kuźnia Raciborska: Browarna, Brzozowa, Dębowa, Drzymały, Górnicza, Jagodowa, Klonowa, Kolejowa, Krzyżowa, Kwiatowa, Lipowa, Łączna, Myśliwska, Nowy Świat, Ogrodowa, Powstańców, Słowackiego, Sosnowa, Staszica, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Wierzbowa, Żwirowa)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Elżbieta Małgorzata Kozłowska 51 Kuźnia Raciborska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Mateusz Andrzej Głowski 29 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 6 (Kuźnia Raciborska: Arki Bożka 6 - 18, od 19 do końca numery nieparzyste, Garbarska, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, Klasztorna, Kocura, Kościelna, Kozielska, Kręta, Krótka, Mikołaja Reja, Morcinka, Parkowa, Piaskowa 1 - 6, 8 - 20 parzyste, Plac Mickiewicza, Raciborska, Rudzka od 17 do końca numery nieparzyste, Słoneczna 1 - 3 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego, Strażacka, Willowa)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Sebastian Damian Krupa 45 Kuźnia Raciborska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Ilona Anna Wróbel 43 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 7 (Turze)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Gerard Jan Depta 48 Turze

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Izabela Maria Pieruszka 44 Turze


Okręg nr 8 (Budziska, Ruda)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Adrian Dawid Juraszek 35 Budziska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Mariola Gabriela Wojtoszek 48 Budziska


Okręg nr 9 (Siedliska)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Aleksandra Bartoń 48 Siedliska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Marcin Paweł Czerniej 33 Kuźnia Raciborska


Okręg nr 10 (Rudy: Biały Dwór, Dębowa, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Przerycie, Rzeczna, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Zielona)

• KWW To my! Razem zmieńmy Rudy - dla siebie i przyszłych pokoleń: Henryk Adam Wrzosok 58 Rudy

• KWW Gmina dla mieszkańców: Łukasz Michał Ruhe 36 Rudy


Okręg nr 11 (Rudy: Akacjowa, Aleja Lipowa, Bukowa, Cysterska, Jesionowa, Kasztanowa, Kolonia Renerowska, Kozielska, Leszczynowa, Raciborska, Wierzbowa)

• KWW To my! Razem zmieńmy Rudy - dla siebie i przyszłych pokoleń: Roman Erwin Wilk 57 Rudy

• KWW Gmina dla mieszkańców: Rafał Maksymilian Rutkowski 24 Rudy


Okręg nr 12 (Rudy: Borowa, Brzozowa, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Rybnicka, Szybki)

• KWW To my! Razem zmieńmy Rudy - dla siebie i przyszłych pokoleń: Adrian Sebastina Lepiarczyk 46 Rudy

• KWW Gmina dla mieszkańców: Adam Robert Zieleń 47 Rudy


Okręg nr 13 (Rudy: Dworcowa, Gliwicka, Krótka, Paproć, Parkowa, Podbiała, Polna, Rogera, Szkolna, Świętojańska)

• KWW To my! Razem zmieńmy Rudy - dla siebie i przyszłych pokoleń: Manfred Franciszek Wrona 58 Rudy

• KWW Gmina dla mieszkańców: Andrzej Karol Kania 46 Rudy


Okręg nr 14 (Jankowice)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Gerard Jan Hanusek 56 Jankowice

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Jan Piotr Kuś 55 Rudy


Okręg nr 15 (Ruda Kozielska)

• KWW Gmina dla mieszkańców: Ernest Drazik 66 Ruda Kozielska

• KWW Nasza gmina wspólnym domem: Barbara Katarzyna Mickiewicz 37 Ruda Kozielska


NĘDZA

Okręg numer 1 (Sołectwo Babice ulice: Adamowicka, Polna, Przyrwy, Szkolna, Wiejska, Wyzwolenia)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Alicja Ewa Kowol 52 Babice

• KWW PiS: Marek Józef Cyran 47 Babice


Okręg numer 2 (Sołectwo Babice ulice: Arki Bożka, Drzewna, Jana Matejki, Leśna, Piaskowa, Powstańców, Rudzka, Rybacka)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Agnieszka Adler 44 Babice

• KWW PiS: Małgorzata Katarzyna Kuska 24 Babice


Okręg numer 3 (Sołectwo Górki Śląskie ulice: Jasna, Ofiar Oświęcimskich, Rudzka, Nowa)

• KWW Ślonzoki razem: Henryk Sławomir Postawka 47 Górki Śląskie

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Artur Marcin Weiner 35 Górki Śląskie


Okręg numer 4 (Sołectwo Górki Śląskie ulice: Astrów, Basenowa, Bogunicka, Brzozowa, Leśna, Nad Koleją, Za Lasem)

• KWW Ślonzoki razem: Denis Jan Cyfka 23 Górki Śląskie

• KWW Kukiz’15: Zdzisław Marian Walkiewicz 33 Górki Śląskie

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Jan Joachim Francus 67 Górki Śląskie


Okręg numer 5 (Sołectwo Ciechowice)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Leszek Bartosz Gomółka 41 Ciechowice

• KWW PiS: Marian Karol Gzuk 45 Ciechowice


Okręg numer 6 (Sołectwo Szymocice)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Karol Robert Kalemba 58 Szymocice


Okręg numer 7 (Sołectwo Zawada Książęca ulice: Raciborska, Łąkowa)

• KWW PiS: Artur Jan Bugiel 54 Zawada Książęca

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Marcin Paweł Gawron 38 Zawada Książęca


Okręg numer 8 (Sołectwo Zawada Książęca ulice: Betonowa, Boczna, Brzegowa, Cicha, Ciechowicka, Dzwonkowa, Koszykowa, Krótka, Wesoła, Leśna, Łukowa, Okrężna, Olimpijska, Polna, Południowa, Stawowa, Szkolna, Wita Stwosza)

• KWW PiS: Julian Skwierczyński 71 Zawada Książęca

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Damian Łukasz Syrnik 36 Zawada Książęca


Okręg numer 9 (Sołectwo Łęg, Osada Orzeszków)

• KWW PiS: Małgorzata Franica-Skwierczyńska 62 Zwada Książęca

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Monika Elżbieta Kionka 30 Łęg


Okręg numer 10 (Sołectwo Nędza ulice: Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Pomiarowa, Sportowa)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Gizela Marondel 59 Nędza

• KWW Renaty Bienia: Renata Kornelia Bienia 45 Nędza


Okręg numer 11 (Sołectwo Nędza ulice: Akacjowa, Boczna, Gliwicka, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Lniana, Łąkowa, Polna, Rzeczna, Skośna, Sosnowa, Stawowa, Topolowa, Wąska, Złocista, Źródlana, Dębowa, Kasztanowa, Letniskowa)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Brunon Wilhelm Bluszcz 61 Nędza

• KWW PiS: Bogusława Maria Tarczoń 42 Nędza


Okręg numer 12 (Sołectwo Nędza ulice: Gołębia, Jesionowa, Krótka, Nad Suminą, Osiedlowa, Prosta, Stanisława Konarskiego, Żwirowa)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Gerard Stefan Przybyła 44 Nędza

• KWW PiS: Marek Jan Kuśka 33 Nędza


Okręg numer 13 (Sołectwo Nędza ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza, Brzozowa, Pocztowa, Spółdzielcza, Strażacka, Trawniki, Zaciszna, Towarowa, Dworcowa)

• KWW PiS: Katarzyna Bernadeta Paszek 35 Nędza

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Piotr Paweł Kudla 60 Nędza


Okręg numer 14 (Sołectwo Nędza ulice: Borowiec, Jabłoniowa, Kościelna, Kwiatowa, Lipowa, Mikołaja Kopernika, Nowa, Ogrodowa, Sadowa, Słoneczna, Ustronna, Wiśniowa, Zamknięta, Zielona)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Krystian Robert Okręt 59 Nędza

• KWW PiS: Jadwiga Wanda Bogacka 58 Nędza


Okręg numer 15 (Sołectwo Nędza ulice: Drzymały, Górnicza, Kolejowa, Lecznicza, Leśna, Modrzewiowa, Myśliwska, Piaskowa, Rogol, Rolnicza, Rzemieślnicza, Wiejska)

• KWW Anny Iskały Razem dla wspólnego dobra: Anita Grażyna Pendzich 42 Nędza

• KWW PiS: Krystyna Maria Marcol 59 Nędza


PIETROWICE WIELKIE

Okręg numer 1 (Pietrowice Wielkie ulice: Jana Pawła II, Janowska, Konopnickiej, Kwiatowa, Parkowa, Raciborska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Wiosenna, Górska, Zawodzie)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Joachim Józef Wieczorek 53 Pietrowice Wielkie

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Ewa Maria Okrent 44 Pietrowice Wielkie


Okręg numer 2 (Pietrowice Wielkie ulice: 1 Maja, Młyńska, Nowa, Krawiecka, Tłustomostka, Żeromskiego)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Daniel Sebastian Kubiczek 31 Pietrowice Wielkie

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Jan Henryk Herud 49 Pietrowice Wielkie


Okręg numer 3 (Pietrowice Wielkie ulice: Ligonia, Średnia, Szkolna, Chopina, Wyzwolenia)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Adrian Jerzy Nowak 37 Pietrowice Wielkie

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Urszula Maria Herud 53 Pietrowice Wielkie


Okręg numer 4 (Pietrowice Wielkie ulice: Daszyńskiego, Fabryczna, Miarki, Mickiewicza, Świętokrzyska)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Małgorzata Maria Wycisk-Chmielewska 40 Pietrowice Wielkie

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Piotr Czesław Bajak 56 Pietrowice Wielkie


Okręg numer 5 (Gródczanki, Pietrowice Wielkie ulica: Bończyka, Ojca Pawła Schebesty, Spółdzielcza)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Henryk Joachim Marcinek 52 Pietrowice Wielkie

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Bożena Elżbieta Krawczyk 44 Gródczanki


Okręg numer 6 (Kornice)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Artur Janusz Jackowski 44 Kornice

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Elżbieta Hermet 63 Kornice


Okręg numer 7 (Żerdziny)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Klaudiusz Piotr Dokupil 36 Żerdziny

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Anna Rostek 68 Żerdziny


Okręg numer 8 (Pawłów ulica: Powstańców Śląskich od nr 1 do 50, Osiedleńcza, Rudnicka, Słoneczna, Słowackiego, Tuwima)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Ewelina Lidia Malcharczyk 32 Żerdziny

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Fryderyk Jan Gwóźdź 49 Pawłów


Okręg numer 9 (Pawłów ulice: Boczna, Gamowska, Nowa, Pietrowicka, Powstańców Śląskich od nr 51 do 120, Polna, Spółdzielcza, Stawowa)

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Martin Michał Malcharczyk 28 Pawłów


Okręg numer 10 (Krowiarki ulice: Folwarczna, Kasztanowa, Kościuszki, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Raciborska, Zamkowa)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Aleksander Mateusz Bulak 41 Krowiarki

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Monika Renata Łyczko 52 Krowiarki


Okręg numer 11 (Amandów, Krowiarki (ulice: Leśna, Ogrodowa, Szkolna, Wyzwolenia)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Andrzej Marian Olbrich 54 Krowiarki

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Karolina Cecylia Ziegler 23 Krowiarki


Okręg numer 12 (Maków)

• KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu: Monika Maria Kapłanek-Grzybek 41 Maków

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Witold Józef Kolowca 57 Maków


Okręg numer 13 (Cyprzanów)

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Maria Joanna Palisa 48 Cyprzanów


Okręg numer 14 (Lekartów, Samborowice (ulica: Polna, Opawska 1, 3, 5, 7, 9 i 11)

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Piotr Paweł Parys 53 Lekartów


Okręg numer 15 (Samborowice ulice: Długa, Opawska 4, 6, 8, 10, 12 - 78, Średnia)

• KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój: Ilona Maria Gawlica 52 Samborowice


RUDNIK

Okręg nr 1 Rudnik: Akacjowa, Bukowa, Cisza, Grabowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Leszczynowa, Nowa, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Wesoła

• KWW Razem dla gminy: Eugeniusz Herbert Kosel 48 Rudnik


Okręg nr 2 Rudnik: Arcybiskupa Gawliny, Mickiewicza, Pawłowska, Starowiejska, Sylwestra, Wiejska

• KWW Razem dla gminy: Michał Jan Kowacz 38 Rudnik

• KWW Alojzego Pieruszki: Karina Katarzyna Sukiennik 40 Rudnik


Okręg nr 3 Czerwięcice: Główna; Rudnik: Kozielska, Powstańców Śląskich, Rzeczna, Stawowa

• KWW Razem dla gminy: Stefan Józef Absalon 62 Rudnik

• KWW Alojzego Pieruszki: Marian Krystian Plura 46 Rudnik


Okręg nr 4 Długa, Kolonia, Parkowa, Polna, Słoneczna, Strzybniczek, Zamkowa

• KWW Razem dla gminy: Mirosław Jacek Golijasz 55 Strzybnik

• KWW Gmina zjednoczona: Grzegorz Kazimierz Zawojski 48 Modzurów


Okręg nr 5 Gamów: Długa, Kurzydyma, Mickiewicza, Modzurowska, Ogrodowa, Stawowa, Szkolna, Wiatrakowa; Sławienko: Kręta

• KWW Razem dla gminy: Maria Elżbieta Szreder 30 Gamów

• KWW Alojzego Pieruszki: Grzegorz Sebastian Pendziałek 37 Gamów

• KWW Gmina zjednoczona: Stefan Jacek Affa 43 Gamów


Okręg nr 6: Jastrzębie: Raciborska; Ponięcice: Leśna, Łąkowa, Szkolna

• KWW Razem dla gminy: Artur Grzegorz Osak 45 Ponięcice

• KWW Gmina zjednoczona: Marcin Jerzy Passia 43 Ponięcice


Okręg nr 7: Dolędzin: Modzurów: 1 Maja, Bożka, Księdza Strzybnego, Słowackiego, Wyzwolenia

• KWW Razem dla gminy: Barbara Łucja Winkler 33 Modzurów

• KWW Alojzego Pieruszki: Natalia Mirela Fojcik 36 Modzurów


Okręg nr 8 Szonowice: Konopnickiej, Obrońców Pokoju, Słowackiego, Wiosenna, Wygon

• KWW Razem dla gminy: Aleksandra Gabriela Kremzer 38 Szonowice

• KWW Alojzego Pieruszki: Marek Grzegorz Czekała 43 Szonowice


Okręg nr 9 Brzeźnica: Górna, Kozielska

• KWW Razem dla gminy: Ireneusz Janusz Jaśkowski 35 Brzeźnica

• KWW Gmina zjednoczona: Aleksandra Anna Wiertelorz 41 Brzeźnica


Okręg nr 10 Brzeźnica: Leśna; Ligota Książęca: Asnyka, Nad Potokiem, Sportowa

• KWW Razem dla gminy: Rafał Krzysztof Pawlak 46 Brzeźnica

• KWW Alojzego Pieruszki: Gerard Panek 58 Ligota Książęca

• KWW Gmina zjednoczona: Monika Anna Schink 29 Szonowice


Okręg nr 11 Łubowice: Eichendorffa, Kasztanowa, Łąkowa, Polna, Wolności, Zamkowa

• KWW Razem dla gminy: Paweł Wojciech Kobza 46 Łubowice

• KWW Gmina zjednoczona: Krzysztof Marian Badurczyk 42 Łubowice


Okręg nr 12 Grzegorzowice: Kolonia Gacki, Młyńska, Powstańców Śląskich 1d - 32/4

• KWW Razem dla gminy: Sonia Kowalczuk 28 Grzegorzowice

• KWW Alojzego Pieruszki: Aleksandra Wiktoria Szołtysik 29 Grzegorzowice


Okręg nr 13 Grzegorzowice: Łąkowa, Odrzańska, Powstańców Śląskich 33 - 62, Żabnik

• KWW Razem dla gminy: Mirosława Magdalena Kroker 44 Grzegorzowice

• KWW Alojzego Pieruszki: Edyta Elżbieta Reichel 39 Grzegorzowice

• KWW Gmina zjednoczona: Agnieszka Anna Kornas-Zuber 32 Grzegorzowice


Okręg nr 14 Sławików: Dębowa, Grzegorzowicka, Lasacka, Parkowa, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Strażacka

• KWW Razem dla gminy: Grzegorz Jan Pilich 39 Sławików

• KWW Gmina zjednoczona: Adrian Henryk Jasny 45 Sławików


Okręg nr 15 Lasaki: Boczna, Kolonia, Kręta, Nadodrzańska, Sławikowska, Stara Odra

• KWW Razem dla gminy: Karina Barbara Walach 46 Lasaki

• KWW Alojzego Pieruszki: Helga Maria Sekuła 59 Lasaki

Czytaj podobne