Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 4)

27.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa (Podokręg Rybnik)

KS Kleszczów

Przybyli: Kacper Kawala i Wojciech Tomecki (Baranowice), Szymon Piechaczek (Jedność Rogoźna), Piotr Niemczyk (Wisła – z drużyny juniorów), Mariusz Szpaczek (wznowił treningi).

Ubyli: Wojciech Kret (kontuzja).

LKS Skrbeńsko

Przybyli: Artur Zniszczoł i Karol Zniszczoł (Jedność Grabownia-Golejów), Dawid Rejmoniak (Orzeł Moszczenica – z drużyny juniorów), Tobiasz Oszek, Marcin Marcol, Grzegorz Kubik i Dawid Dudek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Sebastian Nowak (Olza Godów), Damian Janeta (Inter Krostoszowice), Daniel Caniboł (Zapora Wapienica).

LKS Zwonowice

Przybyli: Jakub Cieślok (Zuch Orzepowice – z drużyny juniorów), Karol Żadziłko i Dawid Sosna (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

MKS Polaris Żory

Przybyli: Kamil Baron, Artur Czyż, Tomasz Dereń, Bartosz Kubica, Paweł Kurpanik, Mariusz Pochcioł, Józef Szymański i Piotr Zając (wolni zawodnicy), Krzysztof Gut, Piotr Kasik i Daniel Rurarz (wznowili treningi).

Ubyli: Dawid Śliwak i Łukasz Kurzawa (Żory).

KS Rymer Rybnik II

Przybyli: Kamil Pierchała i Zbigniew Skowron (trenerzy), Michał Gwioździk (Polonia Marklowice), Marcin Skoczylas i Mateusz Wilczek (Górnik Boguszowice), Daniel Gigla (Victoria Hażlach), Rafał Brachmański, Mateusz Ciepły, Mirosław Górka, Zbigniew Gutt, Piotr Gawiński, Kamil Hamrus, Robert Jadczyk, Przemysław Juszko, Mateusz Kąkol, Tomasz Kondrot, Kamil Konkol, Mateusz Kutryba, Sławomir Lupa, Jacek Marszolik, Bartosz Marszolik, Mateusz Niewelt, Arkadiusz Piskuła, Radosław Przekwas, Kamil Śpiewok i Szymon Zdanio (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Józef Cięciała (trener), Jakub Kaj (Pniówek Pawłowice – z drużyny juniorów), Grzegorz Chrystof (wznowił treningi), Damian Balogh, Miłosz Barchański, Tomasz Dańczak, Bogusz Dziadek, Łukasz Dziadek, Szymon Grzybowski, Paweł Jany, Miłosz Kachnic, Wiktor Kołodyński, Dawid Piechoczek, Beniamin Piechoczek, Jacek Sobczyk i Michał Szauer (z drużyny juniorów).

Ubyli: Jarosław Grycman (trener), Patryk Jabłonowski (Spójnia Zebrzydowice), Łukasz Florek (Polonia Łaziska), Grzegorz Niesłańczyk, Jakub Łupiński, Dariusz Mosak i Szymon Ejankowski (Strażak Pielgrzymowice), Marcin Biernat, Matthieu Dhumerelle, Tomasz Domżalski i Rafał Pyrtek (Gołkowice), Kacper Krawczyk (kontuzja), Wojciech Budziszewski (nie wznowił treningów).

LKS Rój

Przybyli: Jarosław Wilczyński (Orzeł Jankowice), Dawid Liszka i Karol Żychliński (wolni zawodnicy), Bartłomiej Kula, Dominik Brzozka i Norbert Gryman (z drużyny juniorów).

Ubyli: Adrian Szmigiel (Górnik Boguszowice), Jakub Hartman (Żory).

MKS Czerwionka II

Przybyli: Tomasz Horba (trener), Szymon Wojtoń (Dąb Dębieńsko – z drużyny juniorów), Krzysztof Gregracki i Szymon Podlasiak (wolni zawodnicy), Przemysław Tokarz, Przemysław Bobek, Dawid Famulski, Marcin Kosiński, Marcin Piątek i Dawid Radoliński (wznowili treningi), Sebastian Bajura, Damian Cuber, Damian Cudyk, Szymon Filipiak, Paweł Gawin, Krzysztof Grajner, Kamil Pawlak, Szymon Kowalski, Patryk Podufalski, Dawid Stokłosa, Marek Śmietana, Paweł Śmietana i Bartłomiej Zając (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

KS Inter Krostoszowice II

Przybyli: Marcin Piwoński (opiekun), Piotr Dróżdż (Polonia Łaziska), Krzysztof Firut, Mariusz Firut, Damian Janeta, Artur Kazała, Rafał Konopek, Zbigniew Kopiec, Artur Marcisz, Tomasz Nawrat, Marek Och, Marek Cmok, Bartosz Smołka, Marcin Sylwesiuk i Mariusz Gąsior (wolni zawodnicy), Grzegorz Ogórek, Radosław Szulik, Paweł Świtała i Marcin Pękała (wznowili treningi), Patryk Fojcik, Tomasz Głuc, Bartosz Kowalski, Rafał Ruśniok, Jarosław Tylka i Marcin Kubica (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

MKS 32 Radziejów-Popielów II

Przybyli: Radosław Stolarczuk (trener), Patryk Tudzież (Płomień Ochojec – z drużyny juniorów), Adam Abrahamczyk, Adam Babilas, Łukasz Barczuk, Robert Bąk, Jarosław Bruździński, Sławomir Hulbój, Janusz Jureczka, Piotr Karwot, Andrzej Kurpyta, Marcin Mulas, Szymon Skotniczny, Michał Swaczyna i Mariusz Zimoląg (wolni zawodnicy), Michael Wiśniewski, Kamil Abrahamczyk, Adrian Roczkowski i Olaf Grzybek (wznowili treningi), Kacper Piechaczek i Michał Rudny (z pierwszej drużyny), Adrian Barchański, Kacper Bućko, Kacper Chowański, Bartłomiej Kuś, Szymon Lelito, Michał Mańka, Daniel Pyszny, Łukasz Stephan, Karol Wieczorek i Piotr Zimoń (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

KRS TKKF Sokół Chwałęcice

Przybyli: Mariusz Tyburski (Jedność Jejkowice), Sebastian Ostrowski i Marek Bieniek (wolni zawodnicy), Daniel Jarząbek (wznowił treningi).

Ubyli: Sebastian Auguścik i Aleksander Wypych (nie wznowili treningów).