Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 4)

27.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 2 (Podokręg Racibórz)

LKS Wicher Płonia Racibórz

Przybyli: Piotr Barlik (Ocice Racibórz), Grzegorz Żukowski (wolny zawodnik).

Ubyli: Adam Jurczyk (Bojanów), Rafał Lihs (kontuzja), Adam Skupch, Szymon Kyrcz i Robert Sczyrba (nie wznowili treningów).

LKS Studzienna II

Przybyli: Wojciech Pytlik (trener), Kacper Rzepczyński (Ocice Racibórz – z drużyny juniorów), Piotr Załubski (wolny zawodnik), Tomasz Bedrunka (wznowił treningi), Armin Bohm, Paweł Jaskuła, Artur Witeczek i Dawid Waniek (z pierwszej drużyny), Simon Grzegorczyk, Kacper Hipnarowicz, Paweł Hulbój, Mateusz Kapic, Dominik Kinal, Jakub Konopacki, Dawid Kura, Mateusz Łubik, Bartosz Mrowiec, Michał Stroka, Dominik Swoboda, Kamil Swoboda, Michał Wicha, Krzysztof Wramba i Michał Zebrała (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Dzimierz

Przybyli: Rafał Chyczewski i Adam Maziarz (wolni zawodnicy).

Ubyli: Mariusz Makoś (Bojanów), Waldemar Flak (Kokoszyce).

LKS Pstrążna

Przybyli: Krystian Dziwoki (opiekun), Łukasz Makoś (Bojanów), Daniel Kołatek (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Michał Lewandowski, Andrzej Kubiesa, Tomasz Dziwoki, Dawid Broża, Dariusz Grzyb i Martin Filipowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Tomasz Gajewski (trener), Radosław Olszyna (Zameczek Czernica), Adrian Chrząszcz i Tymoteusz Nowak (Górnik Pszów).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Daniel Janosz (ROW Rybnik II), Szymon Ziółkowski (Naprzód Rydułtowy – z drużyny juniorów), Łukasz Kukuczka, Remigiusz Niewrzoł, Dawid Polny, Mateusz Tkocz i Oleg Waduła (wolni zawodnicy), Michał Gazda, Paweł Hajduczek, Mariusz Kajstra, Marcin Maciuga, Dawid Maciuga i Jakub Prokopczuk (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Kustos (Silesia Lubomia), Mariusz Czogała i Adrian Wichtowski (Płomień Kobyla), Marek Franica i Mateusz Myśliwiec (Lyski), Dariusz Malcherczyk (Wypoczynek Buków), Paweł Skatuła (Kornowac II), Rafał Tront (kontuzja), Sebastian Peczka, Adrian Przeliorz i Adrian Rozmyślak (nie wznowili treningów).

KS Kornowac II

Przybyli: Leszek Gatnar (trener), Dawid Wałach (Odra Nieboczowy), Paweł Skatuła (Strzelec Rzuchów), Dominik Baron, Damian Gościniak, Łukasz Lippke, Kamil Nikitiuk, Artur Przegendza i Adam Wróbel (wolni zawodnicy), Karol Berger, Adam Błahut, Paweł Czekała, Aleksander Czekała i Wojciech Gembalczyk (wznowili treningi), Mateusz Błaziak, Dawid Cieślik, Jakub Gatnar, Mariusz Krasek, Adrian Krzemień, Dominik Maciaszek, Rafał Miczek, Michał Moneta, Miłosz Musiolik, Mateusz Niestrój, Mikołaj Niestrój, Jarosław Pytlik, Dawid Sowa i Mateusz Swoboda (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Sparta Babice

Przybyli: Paweł Niewrzoł i Marcin Mrozek (wolni zawodnicy), Adam Kowalski i Marcin Broża (wznowili treningi).

Ubyli: Wojciech Jakubczyk (Raszczyce), Sebastian Magda, Michał Król, Grzegorz Kuśma i Krzysztof Kuśma (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Siedliska

Przybyli: Marcin Wieczorek (Odrzanka Dziergowice), Robert Kalus (Rozumice), Mieczysław Brzezina (wolny zawodnik).

Ubyli: Mateusz Suszka i Dawid Copija (Stal Kuźnia Raciborska), Grzegorz Wytrzymały (Grzegorzowice), Grzegorz Benauer (kontuzja), Michał Małek, Sebastian Cieciora, Dawid Stysiak, Kamil Stróżyk, Adrian Michalak, Grzegorz Prusicki, Kamil Rostek i Szymon Krauze (nie wznowili treningów).