Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Lanie w Łężcach. Hat-trick w siedem minut

04.09.2018 17:20 | 0 komentarzy | adi

LZS Łężce rozgromił aż 12:1 Unię Polska Cerekiew. Bohaterem spotkania został Szymon Gawlica, który strzelił aż siedem bramek.

Już przed spotkaniem było wiadomo, że dla gości będzie to niezwykle trudny pojedynek bowiem w meczowej kadrze znalazło się zaledwie 10 zawodników. Gospodarze prowadzili już po kilkudziesięciu sekundach, po trafieniu Szymona Gawlicy, który już w 9. minucie miał na koncie hat-tricka. Do przerwy gola strzelił też Kamil Kaczmarczyk. Przyjezdni mogli pochwalić się tylko jednym trafieniem, Samuela Jakubczyka.

Mimo wysokiego prowadzenia, po przerwie gospodarze wbili Unii dwa razy tyle bramek co w pierwszej połowie. Ponownie pierwsze skrzypce grał Gawlica, który w całym spotkaniu strzelił łącznie aż siedem goli. Na listę strzelców wpisali się też Mirosław Pakuła, Jakub Wawrzyniak i Daniel Mochnik.

Dla LZS-u była to pierwsza wygrana w tym sezonie. Unia zamyka tabelę XII grupy opolskiej z zerowym dorobkiem.

LZS Łężce - Unia Polska Cerekiew 12:1 (4:1)

Bramki: Szymon Gawlica 1., 4., 9., 51., 58., 66., 70., Kamil Kaczmarczyk 39., Mirosław Pakuła 52., Jakub Wawrzyniak 62., Daniel Mochnik 76. - Samuel Jakubczyk 35.