środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Jak operować bark, to w wodzisławskim szpitalu [RANKING]

26.06.2018 10:02 | 8 komentarzy | mak

Wodzisławska ortopedia znalazła się w gronie najlepszych ośrodków w kraju, jeśli chodzi o chirurgię barku. Tak wynika z ogólnopolskiego rankingu.

Jak operować bark, to w wodzisławskim szpitalu [RANKING]
Dr n. med. Maciej Wrotniak, który kieruje oddziałem chirurgii urazowo–ortopedycznej w Wodzisławiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ostatnim wydaniu tygodnika "Wprost" opublikowany został najnowszy ranking szpitali w Polsce, w których leczeni są pacjenci ze schorzeniami słuchu i narządu ruchu.

Wodzisławski oddział chirurgii urazowo–ortopedycznej, kierowany przez dr n. med. Macieja Wrotniaka, znalazł się w ścisłej czołówce rankingu w zakresie chirurgii barku. Zajął ex aequo pierwsze miejsce z Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalem Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Centralnym Szpitalem Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Otwocku oraz Nowymi Technikami Medycznymi Szpitalem Specjalistycznym im. św. Rodziny Sp. z o.o. w Głogowie Małopolskim.

- Tym samym nasz oddział znalazł się w gronie najlepszych ośrodków w Polsce. Nadmienić należy, iż oddział chirurgii urazowo–ortopedycznej wodzisławskiego szpitala cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów, co znajduje potwierdzenie w rankingu - podkreśla rzecznik prasowy szpitala w Wodzisławiu i Rydułtowach, Sławomir Graboń.

O Macieju Wrotniaku, który kieruje wodzisławską ortopedią, pisaliśmy już TUTAJ.