Niespodzianka na derbach w Tworkowie [ZDJĘCIA]

22.04.2018 22:34 | 0 komentarzy | tom

W sobotę odbył się derbowy mecz XXI kolejki w Tworkowie. LKS Chałupki pokonał LKS Tworków 4:2.

Swój maraton strzałów na konto przyjezdnych Mariusz Koczorowski rozpoczął w 7 minucie. Następnie w 19 minucie wyrównującego gola strzelił Edward Kowalczyk. Długo nie trzeba było czekać na drugą bramkę Mariusza, który doprowadził do wyniku 2:1 dla Chałupek w pierwszej cześci spotkania. W drugiej połowie oba zespoły zmotywowane po przerwie okrzykami licznych kibiców niejednokrotnie atakowały na bramkę przeciwnika. W 57 minucie Edward Kowalczyk sfaulował w polu karnym, co poskutkowało "11" dla Gości. Tutaj znów wykazał się Mariusz Koczorowski strzelając swoją trzecią bramkę. W 81 minucie nadzieja wróciła do gospodarzy po golu Patryka Twaroga. Walka była bardzo zacięta. Na zakończenie w doliczonym czasie Chałupki powiększyły swoją przewagę po bramce Filipa Kroemera.

LKS Tworków - LKS Chałupki 2:4 (1:2)

Bramki: Edward Kowalczyk 19. Patryk Twaróg 81. - Mariusz Koczorowski 7.,30.,57., Filip Kroemer 90+5.

Sędziowali: Grzegorz Piwowarczyk, Sławomir Kozioł, Tomasz Piwowarczyk.

Żółte kartki: Marek Pytlik, Szymon Grud, Edward Kowalczyk, Piotr Złoty, Wojciech Podolak (Tworków) - Marek Korytowski, Jarosław Brachman, Filip Kroemer (Chałupki).

Tworków: Marek Świrzewski – Szymon Grud, Marek Pytlik (42. Krzysztof Złoczowski, 52. Patryk Twaróg), Andrzej Miensopust, Wojciech Podolak, Maciej Jędrzejewski, Edward Kowalczyk, Łukasz Tolpa (45. Patryk Buchcik), Krzysztof Cerkowniak, Piotr Złoty, Kamil Szałkowski. Trener: Krzysztof Złoczowski.

Chałupki: Dominik Kupka – Damian Sypień, Michał Gabor, Bartosz Patek, Kevin Kaczor (89. Bartosz Michałowski), Paweł Matuszek, Filip Kroemer, Paweł Jurecki, Jarosław Niemiec (63. Jarosław Brachman, 90. Rafał Otawa), Marek Korytowski (77. Radosław Pradelok), Mariusz Koczorowski. Trener: Libor Plhon.