Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Wiemy już kto pokieruje wodzisławską porodówką

01.03.2018 18:56 | 2 komentarze | mak

Kilka dni temu informowaliśmy, że kierownik oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala w Wodzisławiu Śląskim Wojciech Kluszczyk złożył wypowiedzenie i odszedł z pracy. Dyrekcja szpitala właśnie poinformowała, kto go zastąpi. Będzie to Barbara Ciszek.

Wiemy już kto pokieruje wodzisławską porodówką
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 1 marca wodzisławską porodówką kieruje dr Barbara Ciszek. O powierzeniu pani doktor tej funkcji zadecydowała dyrektor szpitala Dorota Kowalska. - Pani doktor jest wieloletnim pracownikiem szpitala i cieszy się bardzo pozytywną opinią. Na pewno jest uznaną osobą w powiecie - mówiła dyrektor Kowalska podczas konferencji prasowej, która odbyła się w czwartek, 1 marca.

Na razie Barbara Ciszek pełni obowiązki kierownika porodówki. Do pół roku dyrekcja szpitala zamierza ogłosić konkurs na to stanowisko.

Zgodnie z zapowiedziami dyrekcji szpitala wkrótce pani doktor - podczas kolejnej konferencji prasowej - przedstawi swój plan działania i program związany z pomysłami na rozwój oddziału.

Potwierdziło się, że poprzedni kierownik porodówki Wojciech Kluszczyk w swoim wypowiedzeniu nie podał powodu rezygnacji. - Powiedział jedynie, że składa wypowiedzenie ze względów osobistych - przekazała pani dyrektor.

fot. Konferencja prasowa zorganizowana przez dyrekcję szpitala w Wodzisławiu i Rydułtowach