Wtorek, 18 maja 2021

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Przyłącz się do Wodzisławskiej Karty Seniora

15.02.2018 09:00 | 0 komentarzy | AgaKa

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chciałbyś przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskich seniorów? Wodzisławska Karta Seniora to program, który daje osobom po 60. roku życia wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do wodzisławskich seniorów.

Przyłącz się do Wodzisławskiej Karty Seniora
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Program Wodzisławska Karta Seniora zakłada włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji seniorów. Dzięki uczestniczeniu w programie seniorzy będą mogli skorzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każda osoba mieszkająca na terenie miasta, która ukończyła 60. lat, może w prosty sposób przystąpić do programu poprzez złożenie wypełnionego wniosku. Udział seniorów w programie Wodzisławska Karta Seniora jest bezpłatny.

Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia wodzisławskich seniorów. Program Wodzisławska Karta Seniora jest elementem polityki społecznej realizowanej przez miasto. Jego celem jest podniesienie poziomu aktywności i sprawności seniorów poprzez zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Chcielibyście się przyłączyć i działać razem z nami na rzecz wodzisławskich seniorów? Nic prostszego. Stwórzcie ofertę dedykowaną naszym seniorom, wypełnijcie zgłoszenie i cieszcie się przywilejami z tym związanymi!

Co oferujemy w zamian? Umieszczamy artykuł dedykowany Waszym firmom na stronie internetowej naszego miasta. Ponadto, zostaniecie powitani na łamach Gazety Wodzisławskiej. Dodatkowo Wasze logo zamieścimy na naszym fanpage'u na Facebook'u.

Wniosek można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Bogumińskiej 4B lub wysyłając na adres: d.kornafel-polak@wodzislaw-slaski.pl.

Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 45 90 478.