środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Święta Tusz Tusz, czyli pomoc dla maluchów z Domu Dziecka

09.12.2017 12:56 | 1 komentarz | (q)

Studio Tatuażu SPEAK IN COLOR by Kosa wspólnie z studiem tatuażu artystycznego Art-Line Crew Tattoo Rybnik oraz INK-OGNITO TATTOO postanowiło ruszyć z przedświąteczną akcją "Święta Znaczy Pomagać", mającą na celu wsparcie dla podopiecznych z Domu Dziecka w Orzeszu<Domu Dziecka w Orzeszu>. Potrzebujących jest 30 dzieci w różnym wieku, od 5 do 17 lat.

Święta Tusz Tusz, czyli pomoc dla maluchów z Domu Dziecka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na czym polega akcja Święta Tusz Tusz? - Zarówno my jak i wymienieni partnerzy umieścimy w studio worki na potrzebne rzeczy oraz słoiczki na podarunki w formie gotówkowej (dzieciaki marzą o wyjeździe na zimowe ferie) - mówi Kazimierz Kosa Rychlikowski pomysłodawca akcji.

Poniżej lista rzeczy, które są najbardziej potrzebne na chwile obecną (kolejność według zapotrzebowania):

1) Wszelkiego rodzaju chemia - od proszków do prania po zestawy kosmetyków, szampony, żele pod prysznic itd. Nawet można pod ten punkt podpiąć rzeczy typu szminki i kobiece akcesoria.

2) Bielizna - majtki, skarpetki, piżamy, ręczniki, podkoszulki itd.

3) Słodycze - z naciskiem na słodycze "słoikowe" typu dżemy/kremy orzechowe itp, mogą to być również płatki śniadaniowe jak i ogólna żywność długoterminowa.

4) Papier do ksera/bloki techniczne lub rysunkowe (dzieciaki dużo robią prac ręcznych - wycinanek/rysunków więc papier "schodzi" masowo), rzeczy typu ramki na zdjęcia/antyramy też są mile widziane.

5) Rzeczy typowo elektroniczne - dużo jest gimnazjalistów, a każdy chce być na czasie, więc rzeczy typu pendrive, powerbank, słuchawki itp.

6) Piłki, ochraniacze i wszelkiego rodzaju artykuły sportowe.

7) Jeden maluszek dopiero przyjdzie na świat, więc jest potrzebna mała wyprawka dla noworodka (w szczególności pampersy).

Podopieczni domu dziecka przyjmą dosłownie każdą pomoc, także nawet jeśli chcesz podarować coś co nie wchodzi w żaden z w/w punktów - nie ma problemu :) Wpadnij do Studio Tatuażu SPEAK IN COLOR by Kosa lub INK-OGNITO TATTOO lub Studio tatuażu artystycznego Art-Line Crew Tattoo Rybnik i zostaw co tylko możesz. Akcja trwa od 9 grudnia do 18 grudnia włącznie, w dniu 19 grudnia postaramy się wszyscy razem dostarczyć zebrane rzeczy.

Można również wesprzeć bezpośrednio dom dziecka wpłacając darowiznę na konto fundacji, która opiekuje się w/w placówką w tytule wpisując "Darowizna dla Domu Dziecka Orzesze":

Fundacja „RAZEM RAŹNIEJ”

Nazwa i nr rachunku:

PKO BP S. A. oddział 2 w Tychach

66 1020 2528 0000 0502 0136 5550

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji! Pozdrawiamy i z góry WIELKIE DZIĘKI za wsparcie! Pioonaaa!