Hit B klasy dla Dębu Dębieńsko [ZDJĘCIA]

16.10.2017 13:11 | 0 komentarzy | kozz

Ten mecz miał podwójne znaczenie, bowiem starły się drużyny znajdujące się na szczycie rybnickiej B klasy, a dodatkowo było to spotkanie derbowe. Wynik meczu szybko został otwarty po golu Patryka Wójcika. Przed przerwą do bramki trafił jeszcze Marcin Mosgalik, a tuż na początku drugiej połowy ponownie do siatki trafił Wójcik. Dąb wygrał z Płomieniem 3:0 i został nowym liderem tabeli.

LKS Dąb Dębieńsko - KS Płomień Czuchów 3:0 (2:0)

Patryk Wójcik 2., 51., Marcin Mosgalik 26.

Żółte kartki: Tomasz Smakowski, Paweł Dolaciński, Kamil Ambrożkiewicz (wszyscy Dębieńsko) - Rafał Karpowicz (Czuchów).

Dębieńsko: Janusz Szewczyk - Paweł Tomecki, Krzysztof Domżoł (85. Kamil Musiałowicz), Patryk Wójcik (80. Łukasz Vorreiter), Kamil Ambrożkiewicz, Paweł Dolaciński, Adrian Kania, Kacper Kiełkowski (89. Artur Winkler), Marcin Mosgalik (73. Paweł Bartoszek), Grzegorz Sieja, Tomasz Smakowski. Trener: Adam Owczarek.

Czuchów: Szymon Bartyzel - Kamil Cieślik, Grzegorz Ciupka, Patryk Grzybek, Łukasz Olszewski, Kacper Rubak, Krzysztof Stencel (75. Wojciech Papiernik), Mateusz Urbaniak, Karol Wendzik, Alan Wilim (46. Rafał Karpowicz), Leszek Wojna (35. Krzysztof Czempa). Trener: Piotr Warzecha.