Czwartek, 5 sierpnia 2021

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

RSS

Patrol

Wodzisławianin kradł wódkę w Rybniku

04.10.2017 10:34 | 0 komentarzy | acz

Kilkanaście minut po zdarzeniu policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach pełniący służbę w Rybniku zatrzymali samochód, którym oddalił się z miejsca kradzieży mężczyzna, podejrzany o kradzież alkoholu i papierosów. 24-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze.

Wodzisławianin kradł wódkę w Rybniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nieznany mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów z alkoholami i po chwili wybiegł ze skradzionym towarem. Pracownicy sklepu niezwłocznie powiadomili rybnickich stróżów prawa, którzy po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalili rysopis sprawcy oraz numery rejestracyjne pojazdu, którym oddalił się z miejsca kradzieży. Dyżurny podał komunikat do
wszystkich patroli w mieście.

Po kilkunastu minutach patrolowania, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach pełniący służbę w naszym mieście, poinformowali o zatrzymaniu poszukiwanego pojazdu. W samochodzie znajdowały się trzy osoby, wśród nich mężczyzna odpowiadający rysopisowi sprawcy kradzieży. 24-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Śledczy ustalili, że mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu oraz papierosów o wartości blisko 700 złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.