Czwartek, 7 lipca 2022

imieniny: Estery, Metodego, Kiry

RSS

Patrol

Rodzice zaginionej nastolatki dziękują policji

01.09.2017 11:04 | 2 komentarze | acz

Rybnicka policja otrzymała informację od rodziców o zaginięciu swojej 16-letniej córki. Dziewczyna została odnaleziona w jednym z mieszkań na terenie Rybnika.

Rodzice zaginionej nastolatki dziękują policji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku zgłosili się rodzice 16-letniej dziewczyny, którzy zawiadomili o jej zaginięciu. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z komórki zajmującej się poszukiwaniem osób. Oprócz ustaleń, stróże prawa sprawdzali miejsca, w których mogła znajdować się dziewczyna. Jednym z nich było mieszkanie w pobliżu centrum miasta, gdzie 16-latka miała przebywać ze swoim znajomym. Drzwi otworzył mężczyzna według którego zaginionej nie było w mieszkaniu. Policjanci postanowili zweryfikować tę informację i za zgodą właścicielki, sprawdzili pomieszczenia. Kolega dziewczyny twierdził, że od poprzedniego dnia nie widział zaginionej koleżanki. Czujni kryminalni nie dali wiary tym słowom i postanowili dokładnie sprawdzić pomieszczenie. Za wersalką zauważyli ukrywającą się nastolatkę. Zaginiona była cała i zdrowa. Rodzice odetchnęli z ulgą na wieść o odnalezieniu córki. Po całym zdarzeniu przysłali podziękowania dla policjantów zaangażowanych w akcję poszukiwawczą:

„Witam Serdecznie !

Chcieliśmy wraz z żoną podziękować wszystkim funkcjonariuszom Policji, którzy w nocy z piątku na sobotę pomagali w poszukiwaniu naszej córki (…). Tym, którzy jeszcze w nocy z chęcią i zaangażowaniem pomagali w poszukiwaniach, jak i tym którzy rano przejęli sprawy w swoje ręce, zarówno te formalne jak i praktyczne działanie! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i możemy odetchnąć z ulgą!

Pozdrawiam (…)."