Górnik Zabrze przegrał w Kamieniu z czeskim Trzyńcem [ZDJĘCIA]

29.06.2017 18:00 | 0 komentarzy | kozz

Beniaminek ekstraklasy, Górnik Zabrze przegrał w środę z przeciętną drużyną II ligi czeskiej - Fotbalem Třinec 0:2. Mecz kontrolny rozegrano w Rybniku-Kamieniu.

Górnik Zabrze - Fotbal Třinec 0:2 (0:2)

René Dedič 37., Jiří Janoščin 43.

Górnik Zabrze: Wojciech Pawłowski - Dariusz Pawłowski (70. Adam Wolniewicz), Przemysław Wiśniewski (70. Dani Suárez), Ołeksandr Szeweluchin (70. Michał Koj), Bartłomiej Olszewski - Rafał Wolsztyński (46. Dominik Lasik), Bartosz Pikul (70. Rafał Kurzawa), Wojciech Hajda (70. Maciej Ambrosiewicz), Konrad Nowak (70. Erik Grendel), Marcin Urynowicz (70. Sandi Arčon) - David Ledecký (70. Łukasz Wolsztyński).

Fotbal Třinec: (I połowa): Jiří Adamuška - Pavol Ilko, Richard Vaněk, Šimon Šumbera, Jiří Janoščín, Martin Janošík, Marek Čelůstka, Imrich Bedecs, Matej Ižvolt, Muamer Avdić, René Dedič. (II połowa) Lukáš Paleček - Marek Čelůstka, Pavol Ilko (80. Pavel Tobiáš), Jiří Janoščín, Richard Vaněk, Michal Velner, Martin Motyčka, Petr Joukl, Václav Juřena, Petr Hošek, Mikk Reintam.

żółte kartki: Dominik Lasik - Imrich Bedecs.

W 50. minucie Richard Vaněk (Fotbal Třinec) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Pawłowski obronił).