Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 2)

30.03.2017 21:00 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera sporo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 2)
Wojciech Grabiniok od rundy wiosennej jest grającym trenerem LKS Studzienna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

LKS Baranowice

Przybyli: Tomasz Adamczyk (Sygnały Gotartowice).

Ubyli: Daniel Zielonka (Krupiński Suszec), Łukasz Szewczyk (Kokoszyce).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Bolesław Buchalik (trener), Daniel Bielaczek (Płomień Połomia II), Filip Bukowiec (Leszczyny), Paweł Kaźmierczak (wolny zawodnik).

Ubyli: Tomasz Adamczyk (trener), Martin Horny (Kamień), Grzegorz Makarski, Arkadiusz Grzyb, Marcin Hulim i Tomasz Hulim (Orzeł Palowice).

MKS Żory

Przybyli: Marcin Pawłowski (Polonia Łaziska Górne II), Piotr Witek (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Andrzej Rybica (wolny zawodnik), Wojciech Gancarczyk i Paweł Rybica (wznowili treningi).

Ubyli: Krzysztof Widziński (Polaris Żory), Tomasz Pudełko, Bartosz Kurpiński i Łukasz Jakubski (nie wznowili treningów).

KP Kamień

Przybyli: Patryk Tudzież (Płomień Ochojec), Martin Horny (Sygnały Gotartowice), Andrzej Buliński (Orzeł Jankowice), Krzysztof Pierchała (Górki Śląskie), Piotr Lis (Wilki Wilcza II), Kamil Regulski (Leszczyny).

Ubyli: Rafał Karpowicz i Karol Wendzik (Płomień Czuchów), Karol Białecki (Ruch Stanowice), Mateusz Skowronek i Patryk Radyszuk (Leszczyny).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Radosław Kozik (Granica Ruptawa), Kamil Filusz (Lyski), Kamil Sobik (Pierwszy Chwałowice), Dawid Szpot (wolny zawodnik).

Ubyli: Adrian Kotula (Rymer Rybnik), Mateusz Stawinoga (Pierwszy Chwałowice), Grzegorz Pytlik (nie wznowił treningów).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Dawid Grabiec (Bieńkowice), Kamil Dziwoki (Pstrążna), Rafał Manaj i Bartłomiej Włodarz (wolni zawodnicy), Adrian Stańkusz (wznowił treningi).

Ubyli: Krzysztof Zieliński (Naprzód 46 Zawada), Tomasz Brzoza (kontuzja), Dawid Radomski, Kamil Kapitan i Roman Rogowski (nie wznowili treningów).

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Mirosław Kudlak (trener), Krzysztof Sadowski (Naprzód 46 Zawada), Mateusz Ciebiada i Marcin Waleńczyk (Granica Ruptawa II), Dawid Grabiec (Inter Krostoszowice), Dawid Zięba (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Michał Szauer i Jakub Łupiński (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mirosław Kawecki (trener), Paweł Karwot (zakończył grę), Marek Domagała (nie wznowił treningów).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Tomasz Knapik (trener), Przemysław Bennek (Rymer Rybnik), Dominik Knapik (wolny zawodnik), Kazimierz Kuczera (wznowił treningi).

Ubyli: Marek Niewelt (trener), Piotr Sojka (Jedność Rogoźna), Artur Zniszczoł, Karol Zniszczoł, Tomasz Groborz i Marek Neuman (nie wznowili treningów).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Krzysztof Gołąb (wznowił treningi), Szymon Durczok, Kamil Jagła, Kacper Konopacki, Denis Kufietta, Michał Naczelnik i Patryk Wojtczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Bobrzyk, Robert Gaszka, Marcin Kisiel, Mateusz Mika, Robert Skiba, Dominik Wardenga i Tomasz Janik (nie wznowili treningów).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierała będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.