Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 2)

30.03.2017 21:00 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera sporo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 2)
Wojciech Grabiniok od rundy wiosennej jest grającym trenerem LKS Studzienna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Rybnik)

KS Płomień Połomia

Przybyli: Dawid Szwarga (Unia Dąbrowa Górnicza), Dawid Łyżwa (Błyskawica Drogomyśl), Łukasz Herok (Rymer Rybnik), Marcin Plura (Górnik Radlin).

Ubyli: Arkadiusz Kindalski (Górnik Radlin), Adrian Waleczek i Marcin Prusakowski (Start Mszana), Daniel Cichy (nie wznowił treningów).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Kacper Piechaczek (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Domański (kontuzja).

MKS Czerwionka

Przybyli: Piotr Sowisz (trener), Dariusz Pozór (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Patryk Majorczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Tomasz Horba (trener).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Piotr Byczek (Jedność Jejkowice), Robert Peterko (wznowił treningi).

Ubyli: Piotr Gawiński, Piotr Syrek i Mateusz Kaczor (Radziejów-Popielów II).

GKS Pierwszy Chwałowice

Przybyli: Artur Łaciok (Zameczek Czernica), Mateusz Stawinoga (Zuch Orzepowice), Dawid Deszczka (wolny zawodnik).

Ubyli: Kamil Sobik (Zuch Orzepowice), Sebastian Węgrzyk (Orzeł Jankowice), Adrian Babina (Jedność Rogoźna), Robert Bąk (wyjazd za granicę), Krzysztof Kurowski (nie wznowił treningów).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Arkadiusz Kindalski (Płomień Połomia), Daniel Cichecki (Jedność Jejkowice), Mateusz Przeliorz (wolny zawodnik).

Ubyli: Krzysztof Stelmaszek (Naprzód 32 Syrynia), Marcin Plura (Płomień Połomia), Kacper Kłopocki (Kokoszyce).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Mateusz Klimczuk (ROW Rybnik II), Maciej Masicz, Łukasz Bennek, Arystydes Pachucy i Seweryn Gąsiorkiewicz (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Tudzież (Kamień), Jarosław Wojaczek (Lyski).

LKS Start Mszana

Przybyli: Jan Krupiński (Naprzód 46 Zawada), Adrian Waleczek i Marcin Prusakowski (Płomień Połomia), Przemysław Swoboda (Płomień Połomia II), Daniel Gołucki (Wicher Wilchwy – z drużyny juniorów), Mateusz Skomro (wznowił treningi).

Ubyli: Janusz Muszyński i Michał Krajcarz (Skrbeńsko), Robert Dzierżęga (kontuzja), Sławomir Chorowski, Paweł Godula i Piotr Wowra (nie wznowili treningów).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Piotr Kobeszko (Zameczek Czernica), Łukasz Wenglorz (Buk Rudy), Dariusz Zimoń (Sokół Chwałęcice).

Ubyli: Piotr Byczek (Górnik Boguszowice), Daniel Cichecki (Górnik Radlin), Szymon Szczyrba (Lyski), Piotr Rapacki (Pstrążna), Daniel Gołofit, Kamil Lendzioszek i Paweł Kustra (nie wznowili treningów).