Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 2)

30.03.2017 21:00 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera sporo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 2)
Wojciech Grabiniok od rundy wiosennej jest grającym trenerem LKS Studzienna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Raszczyce

Przybyli: Michał Zieliński (Rafako Racibórz).

Ubyli: Rafał Fojcik (Start Pietrowice Wielkie), Szymon Trzeciakowski (Nędza), Rafał Płaszczyński (Grzegorzowice).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Robert Żbikowski (trener), Paweł Wystyrk (wznowił treningi).

Ubyli: Leszek Mańka (trener).

LKS Lyski

Przybyli: Jarosław Wojaczek (Płomień Ochojec), Szymon Szczyrba (Jedność Jejkowice), Michał Błaszczok (Dzimierz).

Ubyli: Kamil Filusz (Zuch Orzepowice).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Mateusz Adamczyk (Naprzód Borucin), Radosław Czech (Polonia Ściborzyce Wielkie), Adrian Kostka i Adam Horny (wznowili treningi).

Ubyli: Łukasz Podolski (Markowice), Tomasz Szafarczyk (kontuzja).

LKS Chałupki

Przybyli: Mateusz Pietrasz, Grzegorz Polak i Adam Polak (Przyszłość Rogów II), Daniel Chorzępa i Dorian Rogiński (MOSiR Jastrzębie).

Ubyli: Radosław Pradelok (Krzyżanowice), Łukasz Besz (Tworków), Paweł Jurek i Adrian Rduch (Inter Krostoszowice).

KS Czarni Gorzyce

Przybyli: Marek Mnich (Naprzód 46 Zawada), Marcin Ćwik (Krzyżanowice), Dominik Zganiacz (Olza Godów), Tomasz Grycman (Naprzód Czyżowice II).

Ubyli: Krzysztof Warło (kontuzja).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Roman Bindacz (Tworków), Bartosz Stebel i Tobiasz Glenc (Przyszłość Rogów II), Szymon Kędzia (Zabełków).

Ubyli: Szymon Kluczka (Naprzód 46 Zawada), Jacek Porwoł (wyjazd za granicę).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Konrad Reś (Unia Turza Śląska), Paweł Olbryś (Górnik Radlin – z drużyny juniorów), Kamil Mazur (wolny zawodnik), Marcin Koczy (wznowił treningi), Dawid Bugiel (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Romanowski (Rymer Rybnik).