Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 1)

24.03.2017 07:15 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny naszego regionu w czasie zimowego okienka transferowego dokonały wielu zmian kadrowych. Na początku informujemy o „przetasowaniach” w zespołach z wyższych klas rozgrywkowych.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2017 (część 1)
Paweł Polak wrócił z ROW-u Rybnik do Unii Turza Śląska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Przybyli: Łukasz Skrobacz (Naprzód 46 Zawada), Kamil Nowakowski (Polonia Łaziska).

Ubyli: Krzysztof Pytlik, Aleksander Dembowy i Dominik Siedlaczek (Silesia Lubomia).

APN Odra Wodzisław Śląski

Przybyli: Błażej Radler i Sebastian Markiewicz (Unia Turza Śląska), Emanuel Markiewicz i Karol Wacławiec (Krupiński Suszec), Mateusz Marcol (Olza Godów), Mateusz Murlowski i Bartosz Stachoń (Polonia Bytom – z drużyny juniorów), Mateusz Bogumiło (Concordia Knurów – z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Tomiuk (Rymer Rybnik), Daniel Sadowski (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Maciej Sadlak (Polonia Bytom – do drużyny juniorów), Olekandr Leontiiev (wyjazd za granicę), Tomasz Szydlik (obowiązki zawodowe), Łukasz Sell, Artur Wramba, Bartosz Drózd, Mateusz Bugla, Damian Niemczura i Michał Cąkała (nie wznowili treningów).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Tomasz Kukla (Pniówek 74 Pawłowice), Jarosław Pawelec (Dąb Gaszowice).

Ubyli: Łukasz Kubica (Krzyżanowice).

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Szymon Grabiec (Unia Turza Śląska), Rafał Mandera (Polonia Marklowice), Zbigniew Adamczyk (wznowił treningi), Patryk Adamczyk, Jakub Kopel, Mateusz Mrozek i Jakub Danieluk (z drużyny rezerw).

Ubyli: Patryk Antończak (Iskra Pszczyna), Szymon Kowacz (Naprzód 46 Zawada), Adrian Matera (wyjazd za granicę).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Andrzej Wodecki (trener), Szymon Kowacz (Naprzód Czyżowice), Szymon Kluczka (Wypoczynek Buków), Krzysztof Zieliński (Wicher Wilchwy), Paweł Chmiel, Piotr Chmiel, Przemysław Kiełkowski i Kacper Szatkowski (Pniówek 74 Pawłowice – z drużyny juniorów), Kamil Polnik i Damian Polnik (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Bartosz Majszak, Kamil Szewczyk i Adrian Warzeszka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Robert Żbikowski (trener), Mateusz Kilian i Arkadiusz Styczeń (Pniówek 74 Pawłowice), Łukasz Skrobacz (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Marek Mnich (Czarni Gorzyce), Jan Krupiński (Start Mszana), Krzysztof Sadowski (Zryw Jastrzębie-Bzie).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Wiesław Herda (trener), Wojciech Swoboda (Gołkowice), Krzysztof Stelmaszek (Górnik Radlin), Szymon Nachlik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Sebastian Szweda (trener), Artur Tecler (Nędza), Damian Bugla (Silesia Lubomia).

LKS Silesia Lubomia

Przybyli: Wojciech Matuszek (trener), Krzysztof Pytlik, Aleksander Dembowy i Dominik Siedlaczek (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Damian Bugla (Naprzód 32 Syrynia), Adrian Klimanek (Markowice).

Ubyli: Wojciech Grabiniok (trener), Mateusz Kocot (Unia Racibórz), Piotr Święty (Tworków).

KS Rafako Racibórz

Przybyli: Sho Nakamura (wolny zawodnik – Japonia), Tomasz Haras, Michał Masłakow i Kacper Lara (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Zieliński (Raszczyce), Denis Abramczyk (Studzienna), Andrzej Raszczyk, Paweł Urbisz i Wojciech Klecha (nie wznowili treningów).