środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Czytelniku Nowin, to do Ciebie!

17.03.2017 12:57 | 3 komentarze | OQL, żet

Bez Czytelników - waszych krytycznych uwag, podpowiedzi i dobrego słowa, portal Nowiny.pl nie zostałby wybrany przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych najlepszym portalem lokalnym w kraju w konkursie SGL Local Press. Zapewniamy Was, że nie spoczniemy na laurach.

Czytelniku Nowin, to do Ciebie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowiny.pl nie zostałyby okrzyknięte najlepszym lokalnym portalem w Polsce, gdyby nie zaufanie naszych Czytelników. To właśnie Wy dostarczacie nam wielu ważnych tematów, które następnie podejmujemy na naszych łamach. Cenimy Wasze uwagi, biorąc sobie do serca te krytyczne, które dopingują nas do wytężonej pracy. Dotyczy to zarówno strony redakcyjnej, jak i technicznej, dzięki czemu portal nie stoi w miejscu - nieustannie się rozwija, wzbogaca o nowe funkcje, odpowiada Waszym potrzebom.

Bez rzeszy stałych Czytelników nie byłoby zainteresowania reklamodawców, którzy przecież chcą dotrzeć ze swoimi treściami do jak najszerszego grona odbiorców. Wam również dziękujemy za wsparcie. Nowiny.pl to nasze wspólne dzieło - czytelników, dziennikarzy, reklamodawców. Ze swojej strony zapowiadamy, że nie spoczniemy na laurach - niebawem spotkamy się na jeszcze lepszych Nowinach.

Paweł Okulowski,
Wojtek Żołneczko


16 marca 2017 roku podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie wręczono nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych dla najlepszych mediów lokalnych w kraju. Statuetkę dla najlepszego portalu w Polsce odebrał redaktor naczelny Nowin Paweł Okulowski.

Jury doceniało również nasz projekt "Czas na zawodowców" (nominowany w kategorii akcja społeczna) oraz okładkę "Nowin Raciborskich" o legendarnych raciborskich klubach, nominowaną w kategorii specjalnej "okładka 10-lecia".

Zapraszamy do oglądania relacji z Gali SGL Local Press (od 40 minuty):