Wtorek, 18 stycznia 2022

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci bez Krystyny Klimaszewskiej

20.11.2016 12:01 | 1 komentarz | ż

Krystyna Klimaszewska przez 18 lat była prezesem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Raciborzu. - Nadszedł czas, kiedy nasza wspólna droga - pomocy dzieciom, powinna nabrać innego klimatu, być może bardziej nowoczesnego charakteru systemu pracy i wspierania dzieci - napisała w rezygnacji.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci bez Krystyny Klimaszewskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zarząd Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Raciborzu dziękuję  Krystynie Klimaszewskiej za długoletnią współpracę na rzecz raciborskich dzieci. - Pani Krystyna Klimaszewska przez 18 lat piastowała funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Miejskiego w Raciborzu oraz wiceprezesa Śląskiego Oddziału Regionalnego TPD w Katowicach - informuje Barbara Sput z TPD.

- Miniony okres uważam za bardzo twórczy, nacechowany wielkim zaangażowaniem osób, z którymi się zetknęłam. Jestem wdzięczna za pomoc tym, którzy mnie wspierali i umacniali w działaniach na rzecz wolontariatu - napisała w rezygnacji Krystna Klimaszeska, dodając: Nadszedł czas, kiedy nasza wspólna droga- pomocy dzieciom, powinien nabrać innego klimatu, być może bardziej nowoczesnego charakteru systemu pracy i wspierania dzieci.

TPD przypomina, że dzięki inicjatywie prezes K. Klimaszewskiej w środowisku raciborskim powstało 16 kół TPD, a dzięki zaangażowaniu wielu osób i ich merytorycznemu wsparciu udało się z jak najlepszymi rezultatami zrealizować wiele inicjatyw, wynikających z zadań statutowych TPD, związanych z ochroną praw i spraw dziecka.

- Mam nadzieję, że dotychczasowe doświadczenia znajdą swoją kontynuację w dalszej współpracy z moim następcą w dziedzinie realizacji celów statutowych towarzystwa na rzecz dzieci - zapowiedziała K. Klimaszewska.

Do czasu wyboru nowego zarządu TPD p.o. prezesa pełnią Józefa Kielak i Barbara Sput.

Ludzie:

Krystyna Klimaszewska

Krystyna Klimaszewska

Radna Gminy Racibórz